Juniorzy starsi: Porażka z Chemikiem Bydgoszcz

• autor: Redakcja, 2017-11-11 22:58

Porażka juniorów starszych

W walce o ligowe punkty jesienią tego roku spośród wszystkich młodzieżowych drużyn naszego Klubu pozostali już tylko juniorzy starsi. Dzisiaj o godzinie 10:00 na boisku nr 2 janikowskiego stadionu, Unia przegrała z Chemikiem Bydgoszcz 1:5 (0:2). Na kolejkę przed końcem rozgrywek, podopieczni trenera Michała Orlika są zagrożeni spadkiem do niższej klasy.

Dzisiejszy mecz od początku nie układał się po myśli janikowskich juniorów. Unici do przerwy przegrywali 0:2. W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze trzy trafienia, w tym jedno z rzutu karnego i w pełni mogli pozwolić sobie na swobodną grę. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Dawid Pietrykowski, który dobił obroniony strzał Damiana Łozowicza. W ostatniej kolejce, podopieczni Michała Orlika zagrają na wyjeździe z Gwiazdą Bydgoszcz. Spotkanie to będzie decydujące w kontekście zachowania ligowego bytu.

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec