Trenerski dwugłos po meczu Unia - Sokół

• autor: Redakcja, 2017-11-21 22:06

Ten remis jest naszą przegraną

Przedstawiamy wypowiedzi po meczu Unii z Sokołem Radomin zakończonym remisem 2:2. Trener gości - Sławomir Rożek był zadowolony z gry swojego zespołu, jednak nie mógł tego samego powiedzieć o wyniku. Z kolei szkoleniowiec biało-niebieskich - Adam Topolski stwierdził, że remis jest dla janikowian jak porażka.

Sławomir Rożek (trener Sokoła)
- Ogólnie jestem zadowolony z gry mojego zespołu. Pokazaliśmy się z dobrej strony, mimo tego, że przyjechaliśmy w jedenastu, co zresztą było widać. Szkoda, że trzy punkty uciekły nam w doliczonym czasie. Może gdybyśmy mieli zmienników, to dowieźlibyśmy zwycięstwo do końca, ale ja nie lubię gdybać. Co prawda, nie można być zadowolonym z wyniku, gdy traci się bramkę w ostatnim momncie meczu, ale trzeba szanować punkt zdobyty na trudnym terenie w Janikowie. Jestem optymistą przed kolejnymi meczami.

Adam Topolski (trener Unii)
- Wydałoby się na początku, że będzie to mecz łatwy do wygrania. Sokół to bezpośredni przeciwnik, z którym trzeba walczyć o utrzymanie. Okazało się, że po zdobytej bramce liczyliśmy na to, że wygramy wyżej, ale znowu pojawiły się juniorskie błędy Natana, który nie może tak robić, że dwa razy kopie przeciwnika w polu karnym i przez to są dwa rzuty karne. Przeciwnik oprócz tych karnych nie miał klarownych okazji do zdobycia bramki. Praktycznie to my mieliśmy cały czas inicjatywę. Dobrze, że w ostatniej minucie zremisowaliśmy, ale ten remis jest naszą przegraną, bo liczyliśmy na trzy punkty po dobrym meczu z Notecianką.

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec