Juniorzy starsi: Spadek z I ligi K-PZPN

• autor: Redakcja, 2017-11-21 22:19

Spadek juniorów starszych Unii

W sobotę ostatni mecz w jesiennym sezonie 2017 rozegrali juniorzy starsi. Janikowianie przegrali na wyjeździe z Gwiazdą Bydgoszcz 0:4 (0:2). Porażka podopiecznych trenera Michała Orlika oznacza spadek z I Ligi Juniorów Starszych Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Juniorzy starsi: Gwiazda Bydgoszcz - Unia Janikowo 4:0 (2:0)

Skład: Śmigielski Kacper, Nowaczyk Wiktor (ż), Jankowski Damian, Jaszcz Jakub (75' Siemianowski Robert (ż)), Kowalski Emil, Stawicki Kamil, Gotowicz Sebastian (70' Stankiewicz(ż)), Gałązka Filip (ż) (85' Mendelewski Artur), Bykowski Kacper (60' Wandachowicz Dawid), Łozowicz Damian, Pietrykowski Dawid (ż).

Rezerwowi - nie zagrali: Uszko Jakub, Karczewski Krzysztof, Tomaszek Michał.

Kliknij na "więcej".

- Ostatni mecz sezonu na wyjeździe, który zakończył nasze rozgrywki w I lidze. Nikt z nas nie spodziewał się takiego przebiegu spotkania, gdzie nie powinniśmy tracić takich goli, które spowodowały, że z chłopaków uszło powietrze. Czas teraz na regeneracje dla zawodników i zasłużony odpoczynek po ciężkich meczach, w których każdy dał z siebie wszystko. Dla mnie to czas na analizę i przygotowanie się odpowiednio do nowego sezonu, który wbrew pozorom może okazać się jeszcze trudniejszy niż ten miniony. Dziękuję wszystkim chłopakom za ten sezon, że do końca walczyliśmy - podsumował trener Michał Orlik.

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec