Arkadiusz Zaleski zakończył 25-letnią pracę trenerską

• autor: Redakcja, 2017-11-25 09:42

Arkadiusz Zaleski zakończył pracę trenerską

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie podsumowujące jesienne rozgrywki pierwszej drużyny młodzików Unii, która awansowała do III ligi K-PZPN. W trakcie spotkania trener zespołu - Arkadiusz Zaleski oficjalnie poinformował, że kończy 25-letnią pracę trenerską.  Zarząd Klubu, Trenerowi Zaleskiemu składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie włożone w wieloletnią pracę w KS Unia Janikowo oraz wychowanie wielu piłkarzy, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile biało-niebieskich.

Kliknij na "więcej".

Arkadiusz Zaleski urodził się 5.kwietnia 1966 roku. Po zakończeniu przygody piłkarskiej rozpoczął pracę trenerską szkoląc młodzieżowe zespoły Unii. Następnie prowadził rezerwy janikowskiego klubu, z którymi awansował do V ligi. Ponadto był szkoleniowcem Piasta Kołodziejewo, z którym zdobył mistrzostwo B-klasy. W 2013 roku został szkoleniowcem drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Prowadził niemalże wszystkie zespoły juniorskie. W sezonie 2015/2016 był także selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Gminy Janikowo, z którą zdobył złoty medal na Olimpiadzie Sportowców Wiejskich w Chełmnie. Pracę z seniorami uświetnił w kwietniu tego roku, kiedy to tymczasowo objął czwartoligową Unię. Pod jego wodzą biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Legią Chełmża 1:0. W rozgrywkach jesiennych na zakończenie swojej 25-letniej pracy szkoleniowej awansował z młodzikami do III ligi K-PZPN.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód