Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

Trener Adam Topolski odchodzi z Unii

• autor: Redakcja, 2017-11-26 08:43

Adam Topolski pożegnał się z Unią

Zarząd KS „Unia” Janikowo informuje, iż wraz z końcem rundy jesiennej sezonu 2017/2018 pracę w naszym Klubie zakończył Adam Topolski, który pełnił obowiązki trenera pierwszej drużyny od 18.kwietnia 2017 roku. Trenerowi Topolskiemu dziękujemy za wkład włożony w prowadzenie zespołu Unii przez ostatnich osiem miesięcy, a także życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Kliknij na "więcej".

Trener Adam Topolski łącznie prowadził Unię w 28.ligowych meczach. Pod jego wodzą biało-niebiescy dziesięć razy wygrali, osiem razy zremisowali i ponieśli dziesięć porażek. Stosunek bramkowy w rozgrywkach ligowych za kadencji trenera Topolskiego wynosi 54-53. Ponadto 66-letni szkoleniowiec prowadził Unię w czterech spotkaniach pucharowych, w których odniósł trzy zwycięstwa i odnotował jedną porażkę, legitymując się bilansem bramkowym 12-7.

W poprzednim sezonie, Unia po wodzą trenera Topolskiego zakończyła rozgrywki IV ligi na trzynastym miejscu w tabeli. Ponadto janikowianie doszli do półfinału Pucharu Polski K-PZPN. W obecnym sezonie, biało-niebiescy po rundzie jesiennej są na dziesiątej lokacie w ligowej stawce oraz mają zapewniony udział w 1/8 finału rozgrywek pucharowych.

Nazwisko nowego trenera pierwszej drużyny Unii zostanie podane w osobnym komunikacie. Nowy szkoleniowiec poprowadzi już poniedziałkowy trening rozpoczynający okres roztrenowania.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno