Trenerski dwugłos po meczu Orlęta - Unia

• autor: Redakcja, 2017-11-26 22:30

To był mój ostatni mecz w Unii

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów obu drużyn po ostatnim meczu rundy jesiennej - Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo, który zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:1. Adam Topolski był bardzo zadowolony, że zwycięstwem zakończył swoją pracę z biało-niebieskimi. Z kolei szkoleniowiec gospodarzy - Wiesław Borończyk komplementował strzelca dwóch bramek dla Unii - Przemysława Kędziorę.

Adam Topolski (trener Unii)
- Za nami ostatnie spotkanie, moim zdaniem taktycznie rozegrane najlepiej ze wszystkich poprzednich. Wszyscy piłkarze zasłużyli na pochwałę, bo tu jest ciężki teren. Orlęta ostatnie trzy mecze wygrały, także cieszę się bardzo ze zwycięstwa, bo to był mój ostatni mecz w Unii. Tak jak w Klubie powiedziałem, ostatnimi czasy troszeczkę za bardzo się denerwowałem, dlatego chce odpocząć od piłki w domu. Zawodnicy dzisiaj bardzo dobrze zagrali, dzięki czemu wygraliśmy ostatni mecz rundy i to jest najważniejsze.

Wiesław Borończyk (trener Orląt)
- Myślę, że z przebiegu meczu remis byłby sprawiedliwy, ale Janikowo pokazało dzisiaj charakter, Janikowo chciało wygrać dla trenera, no i Janikowo ma Kędziorę, o którym mówiłem na odprawię, którego znam doskonale. Miałem go w Mogilnie, które prowadziłem przez dwa lata. To jest nietuzinkowy piłkarz, on potrafi zrobić z niczego coś i dzisiaj to pokazał. Ja wiem, że jest zainteresowanie jego osobą jednego czy dwóch klubów, bo to jest zawodnik na wyższą ligę, a szczęście klubu z Janikowa polega na tym, że takiego wychował zawodnika.

UNIA JANIKOWOWłocłavia Włocławek
UNIA JANIKOWO   Włocłavia Włocławek