Postać miesiąca: Dawid Pieszak

• autor: Redakcja, 2017-12-01 10:03

Dawid Pieszak

Za nami runda jesienna. W wszystkich czterech meczach rozegranych w listopadzie, Unia ani razu nie przegrała. Janikowianie remisy przeplatali zwycięstwami. Postacią miesiąca okazał się Dawid Pieszak. Wychowanek biało-niebieskich każde spotkanie zaczynał w wyjściowym składzie i zbierał pozytywne opinie dotyczące swojej gry.

W poprzednich miesiącach, Dawid Pieszak należał głównie do rezerwowych. Po raz pierwszy w wyjściowym składzie pojawił się w ostatnim meczu października. Od tego momentu nie oddał miejsca w jedenastce, należąc do czołowych zawodników biało-niebieskich. W każdym spotkaniu grał jako lewy pomocnik. Młodzieżowiec ten w Warlubiu oddał kilka groźnych strzałów, jeden raz trafiając w poprzeczkę. Więcej szczęścia miał już w meczach w Janikowie. Z dobrej strony pokazał się zarówno w derbowym starciu z Notecianką, jak i przeciwko Sokołowi Radomin. W obu spotkaniach zanotował asystę. W ostatnim jesiennym pojedynku - w Aleksandrowie Kujawskim również zagrał poprawne zawody. Jeżeli Pieszak, wiosną potwierdzi formę z listopada, to pozycję lewoskrzydłowego powinniśmy być spokojni.
______________________________________________________
Postać miesiąca - sierpień 2017: Przemysław Kędziora
Postać miesiąca - wrzesień 2017: Dominik Jelonek
Postać miesiąca - październik 2017: Robert Tomaszewski
Postać miesiąca - listopad 2017: Dawid Pieszak

Za nami runda jesienna, a zatem znamy już wszystkie postaci miesiąca. W związku z tym zapraszamy do udziału w zabawie ankietowej. Do 10.grudnia 2017 roku będzie można oddawać głosy na najlepszego piłkarza minionej jesieni. Ankieta dostępna po lewej stronie oficjalnego serwisu internetowego naszego Klubu.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód