Kolejnych dwóch zawodników trenuje z Unią

• autor: Redakcja, 2017-12-05 22:23

Kolejni wychowankowie trenują z Unią

Wczoraj pierwsza drużyna Unii rozpoczęła ostatni tydzień okresu roztrenowania. Do zespołu trenera Roberta Bednarka dołączyło kolejnych dwóch zawodników, którzy wyrazili chęć powrotu do naszego Klubu. Mowa tutaj o pomocnikach - Wiktorze Kaźmierczaku i Damianie Ojczenaszu. Obaj związani są z Zootechnikiem Kołuda Wielka.

Wiktor Kaźmierczak w Zootechniku przebywa na zasadzie wypożyczenia, z kolei Damian Ojczenasz latem został wykupiony przez klub z Kołudy Wielkiej. Obaj w przeszłości występowali w pierwszej drużynie Unii. Kaźmierczak zagrał w 12.meczach czwartoligowych, zaś Ojczenasz zaliczył 34 spotkania w rozgrywkach B-klasy, A-klasy i V ligi strzelając jednego gola.

- Każdy, kto grał w naszym Klubie ma możliwość pokazania się nowemu trenerowi Robertowi Bednarkowi, który ma czas na wstępny przegląd zawodników jeszcze przed okresem przygotowawczym, który rozpoczniemy 15.stycznia - powiedział prezes Eryk Woźniak.

Ostatni trening w tym roku, janikowianie odbędą w najbliższy czwartek. Początek o godzinie 20:00 w hali widowiskowo-sportowej.

Na zdjęciu Damian Ojczenasz (z lewej) w barwach Unii w meczu przeciwko Zdrojowi Ciechocinek, w którym grał wówczas obecny zawodnik naszego Klubu - Filip Żurawski (z prawej).

UNIA JANIKOWOWłocłavia Włocławek
UNIA JANIKOWO   Włocłavia Włocławek