Młodzi Unici na meczach Lotto Ekstraklasy

• autor: Redakcja, 2017-12-11 15:29

Młodzi Unici na meczach w Poznaniu

Piłkarze młodzieżowych drużyn KS Unia Janikowo w ostatnim czasie mieli możliwość z wysokości trybun INEA Stadionu w Poznaniu oglądać mecze Lotto Ekstraklasy. Młodzi Unici byli obecni na spotkaniach miejscowego Lecha z Wisłą Płock i Cracovią Kraków. Dla młodych janikowian obejrzenie meczów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce to duże przeżycie.

Z okazji awansu do II ligi K-PZPN, trampkarze Unii otrzymali nagrodę od firmy G&G Handel w postaci wyjazdu na mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock. Spotkanie odbyło się 26.listopada 2017 roku. Gospodarze wygrali 2:1.

Natomiast 10.grudnia 2017 roku, w ramach akcji „Kibicuj z klasą”, młodzi janikowianie z zespołów orlików i młodzików naszego Klubu udali się na mecz Lech Poznań - Cracovia Kraków zakończony zwycięstwem gospodarzy 1:0. Wszystkim młodym Unitom gadżety kibicowskie w postaci szali ufundowała firma Professional Automotive Group - Bartłomiej Bilski, za co serdecznie dziękujemy.

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec