KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1830, wczoraj: 2212
ogółem: 2 048 570

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

IV liga: Terminarz meczów w Janikowie

  • autor: Redakcja, 2017-12-19 16:38

Ustalone terminy meczów w Janikowie

Klub Sportowy „Unia” Janikowo informuje, iż ustalone zostały szczegółowe terminy meczów o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018, które rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie. Wiosną biało-niebiescy u siebie zagrają osiem spotkań.

Kliknij na „więcej”.

L.p.

Data

Dzień

Godz.

Mecz

1

24.03.2018

sobota

12:00

 Unia - Lech Rypin

2

07.04.2018

sobota

15:00

 Unia - Kujawianka Izbica Kuj.

3

20.04.2018

 piątek

17:00

 Unia - Chemik Bydgoszcz

4

01.05.2018

wtorek

17:00

 Unia - Chełminianka Chełmno

5

12.05.2018

sobota

17:00

 Unia - Kujawiak Kowal

6

26.05.2018

sobota

17:00

 Unia - Wisła Nowe

7

03.06.2018

niedziela

17:00

 Unia - Start Warlubi

8

23.06.2018

 

sobota

 

17:00

 Unia - Orlęta Aleksandrów Kuj.


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO   Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół RadominUNIA JANIKOWO
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
UNIA JANIKOWO - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Sokół Radomin
Start Warlubie - Lider Włocławek
Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
Legia Chełmża 2:0 Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz 0:1 Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław 1:0 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 9:2 Kujawiak Kowal
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:5 Pogoń Mogilno
Lech Rypin 2:4 Wisła Nowe
Lider Włocławek 2:5 Polonia Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 Start Warlubie

Statystyki drużyny