KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 259, wczoraj: 1904
ogółem: 2 352 479

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

MONTOSTAL ponownie sponsorem KS Unia Janikowo

  • autor: Redakcja, 2018-03-09 23:46

MONTOSTAL sponsorem Unii!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków KS Unia Janikowo. Kolejnym sponsorem naszego Klubu został firma MONTOSTAL. Cieszy nas niezmiernie, iż odbudowaliśmy zaufanie, dzięki czemu MONTOSTAL ponownie będzie wspierał piłkę nożną w naszym mieście. Jest to kolejny sukces organizacyjny KS Unia. Dziękujemy za wsparcie!

Spółka P.P.H. Montostal powstała w 1991 roku. Przez wiele lat swojej działalności zdobyła szerokie doświadczenie w realizacji konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych dla przemysłu biopaliw, petrochemicznego, spożywczego, paszowego, chemicznego, celulozowo-papierniczego i cementowo-wapienniczego. Firma może pochwalić się wieloma realizacjami dla klientów z Polski i Europy. Montostal wybudował wiele specjalistycznych obiektów i instalacji produkcyjnych m.in. na terenie Janikowskich Zakładów Sodowych - Soda Polska Ciech S.A., Zakładów Anwil Włocławek czy Zakładzie Produkcji Etanolu w Goświnowicach. Jako jedna z pierwszych firm w kraju, budował zakłady produkujące biopaliwa Komagra S.A. i Bioagra-Oil Sp. z o. o. w Tychach. Montostal odegrał znaczącą rolę jako wykonawca terminalu dla Polska Trade Services Sp. z o. o. a Bunge Company na terenie Portu Handlowego Świnoujście. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - montostal.com.pl.

Montostal wspierał piłkę nożną w naszym mieście już w latach dziewięćdziesiątych aż do końca sezonu 2009/2010. Następnie firma ta wspierała nasz Klub w poprzednim sezonie, czyli w premierowych rozgrywkach IV ligi. Teraz, po ponad półrocznej przerwie MONTOSTAL znów został sponsorem KS Unia Janikowo. Jest to kolejna firma, która w tym roku zdecydowała się wziąć udział w projekcie odbudowy Dumy Kujaw.

...


 

Najbliższe spotkanie

Elana Toruń CLJUNIA JANIKOWO
mecz towarzyski
Elana Toruń CLJ   UNIA JANIKOWO
2019-01-19, 12:30:00

Toruń

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno
2018-11-24, 12:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe 1:1 Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 2:1 Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo 1:0 BKS Bydgoszcz
Lech Rypin 1:2 Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica 1:3 Legia Chełmża
Notecianka Pakość 1:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń 5:0 Unia Solec Kujawski

Statystyki drużyny