Trener Bednarek po meczu z Włocłavią Włocławek

• autor: Redakcja, 2018-03-12 22:59

Dopisało nam szczęście

Trener Robert Bednarek podsumował pucharowy mecz z Włocłavią Włocławek, który zakończył się zwycięstwem Unii 1:0 po bramce Przemysława Kędziory w dogrywce. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi szkoleniowca biało-niebieskich:

- Ten mecz to bardzo dobre przetarcie przed rozpoczęciem ligi. Tak, jak się spodziewałem, czekał nas ciężki mecz i taki właśnie on był - z różnych powodów, jak i ze względu na to, że graliśmy na sztucznej nawierzchni. Przeciwnik nam się postawił, zagrał solidnie. Troszeczkę szczęścia nam dopisało, chociaż uważam, że pod względem całego meczu, jeżeli chodzi o czysto piłkarskie aspekty, to byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Tak jak już wcześniej powiedziałem, dopisało nam szczęście, bo Włocłavia nie strzeliła karnego, którego Gląba przestrzelił. Później, co prawda, w dogrywce my też nie wykorzystaliśmy karnego, ale ostatecznie szczęście było po naszej stronie. Można być zadowolonym, że ten mecz wyglądał zdecydowanie lepiej niż ostatnie sparingi. Mamy cały tydzień do tego, żeby jak najlepiej się przygotować do ligi i z meczu na mecz wyglądać coraz lepiej.

...

UNIA JANIKOWOWłocłavia Włocławek