dzisiaj: 95, wczoraj: 1904

Obsady sędziowskie meczów we Włocławku

• autor: Redakcja, 2018-03-15 23:00

Informacje dot. obsad sędziowskich

Poznaliśmy obsadę sędziowską na niedzielny mecz z Liderem Włocławek, który zainauguruje zmagania Unii w rozgrywkach ligowych w rundzie wiosennej. Ponadto, z uwagi na fakt, iż przed spotkaniem pucharowym z Włocłavią Włocławek, odbytym w poprzednim tygodniu, K-PZPN nie poinformował o obsadzie sędziowskiej, postanowiliśmy wspomnieć o tym w poniższym newsie.

Mecz pucharowy z Włocłavią Włocławek prowadził sędzia Marcin Wódkowski (Bydgoszcz) wraz z asystentami: Michałem Sobczakiem (Bydgoszcz) i Mikołajem Kamzelewskim (Białe Błota). W obecnym sezonie, pierwszy i trzeci arbiter w takich samym rolach byli obecni na derbach Unia - Notecianka Pakość (3:1), z kolei drugi brał udział w pucharowej potyczce z Kujawianką Strzelno (5:0).

Spotkanie z Liderem Włocławek sędziować będzie Rafał Podlewski (Izdebno), który w poprzednim sezonie był asystentem arbitra głównego meczu pucharowego z Notecią Gębice (5:1). Z kolei, w najbliższą niedzielę, jako sędziowie liniowi pracować będą mieszkańcy Żnina - Patryk Wódkowski i Mateusz Mrówczyński. Obaj jak dotąd nie brali udziału w meczach Unii.

...

Elana Toruń CLJUNIA JANIKOWO