KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1643, wczoraj: 2300
ogółem: 2 226 689

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo

  • autor: Redakcja, 2018-04-05 17:17

Głosem Zarządu…

W poniższym newsie tradycyjnie już umieszczamy Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo dotyczący podsumowania wydarzeń w Klubie w danym miesiącu. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu zapraszamy do lektury.

Kliknij na „więcej”.

Analizując miesiąc marzec, w kwestii sportowej to z pewnością można być zadowolonym. Wiosnę rozpoczęliśmy do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski K-PZPN pokonując na wyjeździe Włocłavię Włocławek 1:0. Następnie udanie zaczęliśmy rozgrywki ligowe wygrywając we Włocławku z tamtejszym Liderem 4:0. Niestety później przyszła porażka z Lechem Rypin 0:3 na własnym boisku. W ostatnim marcowym meczu Unia rozgromiła na wyjeździe Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6:2. Reasumując, wyniki te pozwoliły nam awansować na ósme miejsce w tabeli, które zajmujemy już od trzech tygodni. Na głębszą analizę i ocenę gry zespołu, jak i nowych zawodników jest jednak jeszcze za wcześnie.

Niedawno rozgrywki ligowe rozpoczęły także juniorzy starsi i trampkarze naszego Klubu. Ci pierwsi przegrali w pierwszym meczu, jednak wygrali dwa kolejne, dlatego też z postawy juniorów Unii również można być zadowolonym. Trampkarze z kolei po dwóch wiosennych kolejkach mają na koncie jeden punkt.

Bardzo ważną kwestią jest fakt, iż w marcu 2018 roku do grona sponsorów naszego Klubu dołączyła kolejna firma - Montostal. Cieszymy się, że udało nam się odbudować zaufanie i firma ta, po ponad pół roku, ponownie wspiera KS Unia Janikowo. Bez wątpienia to kolejny sukces organizacyjny naszego Klubu. Tak, więc na chwilę obecną wspierają nas: MIASTO JANIKOWO, AL-SPRINT, JANIPOL, MONTOSTAL, BROSTER, CLASSIC, CRYSTAL i KM-PROJECT. Ponadto partnerem Klubu jest OSiR JANIKOWO. Warto dodać, iż w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi sponsorami.

Ponadto zauważyć można, że z listy sponsorów zniknęły dwie firmy, o czym wcześniej nie informowaliśmy. Wraz z rezygnacją poprzedniego prezesa - Marcina Reczkowskiego, Klubu nie wspiera już Hurtownia Spożywcza MAJA, której współwłaścicielem jest były włodarz Unii. Oprócz tego, na chwilę obecną z grona sponsorów ubyła firma AQUA-KAN z Inowrocławia.

Na zakończenie komunikatu, informujemy, że wkrótce na naszej stronie internatowej zostanie zamieszczony komunikat dotyczący Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.


 

Najbliższe spotkanie

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość   UNIA JANIKOWO
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOSparta Brodnica
UNIA JANIKOWO 0:0 Sparta Brodnica
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
UNIA JANIKOWO - Unia Solec Kujawski
BKS Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal
Wisła Nowe - Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Notecianka Pakość

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Notecianka Pakość UNIA JANIKOWO
Polonia Bydgoszcz Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski Unia Gniewkowo
Legia Chełmża 1:2 Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal BKS Bydgoszcz

Statystyki drużyny