KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 1123
ogółem: 2 043 680

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo

  • autor: Redakcja, 2018-04-05 17:17

Głosem Zarządu…

W poniższym newsie tradycyjnie już umieszczamy Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo dotyczący podsumowania wydarzeń w Klubie w danym miesiącu. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu zapraszamy do lektury.

Kliknij na „więcej”.

Analizując miesiąc marzec, w kwestii sportowej to z pewnością można być zadowolonym. Wiosnę rozpoczęliśmy do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski K-PZPN pokonując na wyjeździe Włocłavię Włocławek 1:0. Następnie udanie zaczęliśmy rozgrywki ligowe wygrywając we Włocławku z tamtejszym Liderem 4:0. Niestety później przyszła porażka z Lechem Rypin 0:3 na własnym boisku. W ostatnim marcowym meczu Unia rozgromiła na wyjeździe Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6:2. Reasumując, wyniki te pozwoliły nam awansować na ósme miejsce w tabeli, które zajmujemy już od trzech tygodni. Na głębszą analizę i ocenę gry zespołu, jak i nowych zawodników jest jednak jeszcze za wcześnie.

Niedawno rozgrywki ligowe rozpoczęły także juniorzy starsi i trampkarze naszego Klubu. Ci pierwsi przegrali w pierwszym meczu, jednak wygrali dwa kolejne, dlatego też z postawy juniorów Unii również można być zadowolonym. Trampkarze z kolei po dwóch wiosennych kolejkach mają na koncie jeden punkt.

Bardzo ważną kwestią jest fakt, iż w marcu 2018 roku do grona sponsorów naszego Klubu dołączyła kolejna firma - Montostal. Cieszymy się, że udało nam się odbudować zaufanie i firma ta, po ponad pół roku, ponownie wspiera KS Unia Janikowo. Bez wątpienia to kolejny sukces organizacyjny naszego Klubu. Tak, więc na chwilę obecną wspierają nas: MIASTO JANIKOWO, AL-SPRINT, JANIPOL, MONTOSTAL, BROSTER, CLASSIC, CRYSTAL i KM-PROJECT. Ponadto partnerem Klubu jest OSiR JANIKOWO. Warto dodać, iż w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi sponsorami.

Ponadto zauważyć można, że z listy sponsorów zniknęły dwie firmy, o czym wcześniej nie informowaliśmy. Wraz z rezygnacją poprzedniego prezesa - Marcina Reczkowskiego, Klubu nie wspiera już Hurtownia Spożywcza MAJA, której współwłaścicielem jest były włodarz Unii. Oprócz tego, na chwilę obecną z grona sponsorów ubyła firma AQUA-KAN z Inowrocławia.

Na zakończenie komunikatu, informujemy, że wkrótce na naszej stronie internatowej zostanie zamieszczony komunikat dotyczący Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO   Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół RadominUNIA JANIKOWO
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
UNIA JANIKOWO - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Sokół Radomin
Start Warlubie - Lider Włocławek
Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
Legia Chełmża 2:0 Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz 0:1 Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław 1:0 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 9:2 Kujawiak Kowal
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:5 Pogoń Mogilno
Lech Rypin 2:4 Wisła Nowe
Lider Włocławek 2:5 Polonia Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 Start Warlubie

Statystyki drużyny