KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1919, wczoraj: 826
ogółem: 2 135 892

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo

  • autor: Redakcja, 2018-04-05 17:17

Głosem Zarządu…

W poniższym newsie tradycyjnie już umieszczamy Komunikat Zarządu KS Unia Janikowo dotyczący podsumowania wydarzeń w Klubie w danym miesiącu. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu zapraszamy do lektury.

Kliknij na „więcej”.

Analizując miesiąc marzec, w kwestii sportowej to z pewnością można być zadowolonym. Wiosnę rozpoczęliśmy do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski K-PZPN pokonując na wyjeździe Włocłavię Włocławek 1:0. Następnie udanie zaczęliśmy rozgrywki ligowe wygrywając we Włocławku z tamtejszym Liderem 4:0. Niestety później przyszła porażka z Lechem Rypin 0:3 na własnym boisku. W ostatnim marcowym meczu Unia rozgromiła na wyjeździe Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6:2. Reasumując, wyniki te pozwoliły nam awansować na ósme miejsce w tabeli, które zajmujemy już od trzech tygodni. Na głębszą analizę i ocenę gry zespołu, jak i nowych zawodników jest jednak jeszcze za wcześnie.

Niedawno rozgrywki ligowe rozpoczęły także juniorzy starsi i trampkarze naszego Klubu. Ci pierwsi przegrali w pierwszym meczu, jednak wygrali dwa kolejne, dlatego też z postawy juniorów Unii również można być zadowolonym. Trampkarze z kolei po dwóch wiosennych kolejkach mają na koncie jeden punkt.

Bardzo ważną kwestią jest fakt, iż w marcu 2018 roku do grona sponsorów naszego Klubu dołączyła kolejna firma - Montostal. Cieszymy się, że udało nam się odbudować zaufanie i firma ta, po ponad pół roku, ponownie wspiera KS Unia Janikowo. Bez wątpienia to kolejny sukces organizacyjny naszego Klubu. Tak, więc na chwilę obecną wspierają nas: MIASTO JANIKOWO, AL-SPRINT, JANIPOL, MONTOSTAL, BROSTER, CLASSIC, CRYSTAL i KM-PROJECT. Ponadto partnerem Klubu jest OSiR JANIKOWO. Warto dodać, iż w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi sponsorami.

Ponadto zauważyć można, że z listy sponsorów zniknęły dwie firmy, o czym wcześniej nie informowaliśmy. Wraz z rezygnacją poprzedniego prezesa - Marcina Reczkowskiego, Klubu nie wspiera już Hurtownia Spożywcza MAJA, której współwłaścicielem jest były włodarz Unii. Oprócz tego, na chwilę obecną z grona sponsorów ubyła firma AQUA-KAN z Inowrocławia.

Na zakończenie komunikatu, informujemy, że wkrótce na naszej stronie internatowej zostanie zamieszczony komunikat dotyczący Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.


 

Najbliższe spotkanie

BKS BydgoszczUNIA JANIKOWO
BKS Bydgoszcz   UNIA JANIKOWO
2018-08-18, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOKujawiak Kowal
UNIA JANIKOWO 1:0 Kujawiak Kowal
2018-08-15, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
BKS Bydgoszcz - UNIA JANIKOWO
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno - Unia Solec Kujawski
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość
Kujawiak Kowal - Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe - Lech Rypin
Pogoń Mogilno - Unia Gniewkowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
UNIA JANIKOWO 1:0 Kujawiak Kowal
Polonia Bydgoszcz 1:4 Pogoń Mogilno
Unia Gniewkowo 2:1 Wisła Nowe
Lech Rypin 5:0 Włocłavia Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 BKS Bydgoszcz
Notecianka Pakość 3:2 Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski 0:1 Legia Chełmża
Pomorzanin Toruń 0:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław 2:4 Sparta Brodnica

Statystyki drużyny