Galeria zdj耩

Zmagania dru篡n m這dzie穎wych

• autor: Redakcja, 2018-04-11 22:35

Mecze dru篡n m這dzie穎wych

Wiosenne zmagania dru篡n m這dzie穎wych KS Unia Janikowo ruszy造 w najlepsze. W minionych dniach wszystkie zespo造, pocz患szy od 瘸ka, a sko鎍zywszy na juniorach starszych rozgrywa造 swoje spotkania punkty. Zapraszamy do przeczytania relacji ze wspomnianych wydarze.

Kliknij na „wi璚ej”.

JUNIORZY STARSI
MUKS CWZS II Bydgoszcz - KS Unia Janikowo 2:2 (0:0)

Bramki: 56’ υzowicz, 75' CWZS, 82' CWZS, 87' Jendrzejewski

Sk豉d: Uszko Jakub, Karczewski Krzysztof, Nowaczyk Wiktor, Rusznica Jakub, Ga陰zka Filip(), Stawicki Kamil, Gotowicz Sebastian, Jendrzejewski Dawid, Marsza Eryk, υzowicz Damian, Pietrykowski Dawid
Rezerwowi: Sankiewicz Krzysztof, Wandachowicz Dawid, Siemianowski Robert, Mendelewski Artur

TRAMPKARZE
Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo 5:0 (2:0)

Sk豉d wyj軼iowy: Igor Giza- Adrian Grzegorek, Przemyslaw Nowak, Marcin Wojciechowski, Jakub Kania- Ernest Hulisz, Jakub Jobczyk- Eryk Kiedzik, Igor Olszewski, Jakub Polanowski- Jan Szczutkowski

Rezerwowi: Klaudiusz Graczyk, Sebastian Graczyk, Michal Wojciechowski, Kacper Szymborski, Alan Sniegowski

W 鈔od o godz. 16:30 w Janikowie trampkarze rozerany zosta zalegly mecz z Gwiazda Torun.

Unia Janikowo - Gwiazda Toru 0:1

Podopieczni trenera Marcina Zaleskiego mimo przewagi musieli uzna wy窺zo嗆 zespo逝 przejezdnego. To druga z rz璠u pora磬a trampkarzy Unii na drugoligowych boiskach bez strzelonej bramki.

MΜDZICY A
III liga D1 M這dzik: Unia Janikowo - Cuiavia Inowroc豉w 3:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Przygocki, Wiktor 安i徠kowski, Jan Tomaszewski

Sk豉d: Filip Kowalski - Dominik Jaszcz, Micha Strzy瞠wski, Patryk Nowicki - Mateusz Przygocki, Bart這miej Wandachowicz, Aleksander Pawlak, Alan Brzozowski - Wiktor 安i徠kowski

Rezerwowi: Damian Rado, Patryk Kaczmarek, Aleksander 皻owski, Maciej Wienconek, Miko豉j Gnutek, Jan Tomaszewski

W dniu wczorajszym SP Janikowo sk豉daj帷a si z zawodników Unii wzi窸a udzia w Finale Wojewódzkim Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Po wyrównanej walce przegrywamy w 獞ier熠inale z SP υchowo 1:2. Finalnie zostajemy sklasyfikowani na miejscu V-VIII.

Faza grupowa:
SP7 Grudzi康z - Janikowo 2:3 (Przygocki, Wandachowicz 2)
SP Jastrz瑿iec - Janikowo 2:9 (Józwiak 3, Wandachowicz, Kaczmarek, Warnke, Przygocki 3)
SP Pomowiec Kijewo Królewskie - Janikowo 2:5 (Wandachowicz 3, Przygocki, Józwiak)

鑿ier熠ina:
SP υchowo - Janikowo 2:1(Wandachowicz)

Sk豉d: Dominik Jaszcz, Bartosz Józwiak, Patryk Kaczmarek, Aleksander Pawlak, Mateusz Przygocki, Piotr Springer, B豉瞠j Szczepa雟ki, Bart這miej Wandachowicz, Igor Warnke, Patryk Wikarski

ORLICY A
Dru篡na trenera Krzysztofa Nowickiego bra豉 udzia w turnieju ligowym w Z這tnikach Kujawskich:

Unia Janikowo- Piast Z這tniki Kujawskie 1-1 Szczutkowski Jakub
Unia Janikowo-B喚kitni 2 Inowroc豉w 4-1
Niewiem Patryk, Bia這szewski Jakub , Szczutkowski Jakub , Olszak Julek
Unia Janikowo -Unia Gniewkowo 1-1
Niewiem Patryk

ORLICY B
Orlicy Unii (dru篡na B) pod wodz trenera ㄆkasza ㄠcznego uczestniczy豉 w turnieju w Kruszwicy. Janikowianie zdo豉li zdoby tylko jeden punkt remisuj帷 z Pogoni Mogilno. Jedynego gola w rozgrywkach dla Unitów strzeli Filip Losik.

Unia - Pogo Mogilno 1:1 Filip Losik
Unia - Racice 0:2
Unia - Goplo Kruszwica 0:7

涉CY A
Gwiazda Bydoszcz 0:2
Olimp Strzelno 2:0 (Mi這sz Znajdek Mateusz Lewandowski)
Goplo Kruszwica 2:3 (Mateusz Lewandowski Pawe Giza)

涉CY B
Liga 畝ków rozpocz皻a! Najm這dszy zespó Unii prowadzony przez trenera Miko豉ja Plew wygra na w豉snym boisku z Zootechnikiem Ko逝da Wielka 4:3. W turnieju ligowym odby si tylko jeden mecz, ze wzgl璠u na wycofanie si inowroc豉wskich B喚kitnych.

Najbli窺ze spotkanie

Notecianka Pako嗆UNIA JANIKOWO