Trener Bednarek po meczu z Chełminianką

• autor: Redakcja, 2018-05-02 16:53

Mam duże pretensje do zawodników

Po porażce z Chełminianką Chełmno 1:3, rozczarowania nie krył trener Unii - Robert Bednarek. Szkoleniowiec janikowian miał duże pretensje do swoich podopiecznych o słabą postawę w pierwszej połowie. Sprawdźmy, co miał do powiedzenia bezpośrednio po meczu:

- Po spotkaniu w Inowrocławiu dużo rozmawialiśmy, szukaliśmy najlepszych rozwiązań i to przyniosło efekty punktowe w meczu z Chemikiem i Legią w Chełmży. Mecz z Chełminianką był bardzo ważny i tak do tego podszedłem, natomiast pierwsza połowa pokazała, że nie podeszliśmy od początku tak, jak powinniśmy. Rozmawialiśmy i nic nie zmieniliśmy w sposobie gry w porównaniu do wcześniejszych spotkań. Pewne zmiany personalne miały wnieść to, że będziemy realizować proste zadania, natomiast tak nie było. W drugiej połowie mogliśmy grać agresywnie, do przodu i takie same założenia były w pierwszej połowie. Mam duże pretensje do zawodników. Powiedziałem w szatni, że w tym momencie najważniejsza jest zdobycz punktowa, a gra agresywna, tak jak było to w poprzednich meczach, da punkty z każdym przeciwnikiem, bo w drugiej połowie ani razu zespół z Chełmna nam nie zagroził, a my w pierwszej im daliśmy strzelać bramki.

...

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO