Rozwiązana umowa z Oleksandrem Lytviakiem

• autor: Redakcja, 2018-05-03 11:57

Lytviak żegna się z Unią

Zarząd KS Unia Janikowo informuje, że z dniem 3.maja 2018 roku rozwiązana została umowa z Oleksandrem Lytviakiem. Decyzja ta została podjęta po konsultacjach z trenerem pierwszej drużyny - Robertem Bednarkiem. Ma to związek ze sportową postawą w/w zawodnika w poszczególnych meczach mistrzowskich. Jednocześnie dziękujemy Oleksandrowi za reprezentowanie barw naszego Klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Oleksandr Lytviak do naszego Klubu przyszedł w przerwie zimowej obecnego sezonu z ukraińskiego FC Liubotyn. Oficjalnie zadebiutował w meczu pucharowym z Włocłavią Włocławek przebywając na boisku przez 120 minut. W spotkaniu tym ujrzał żółtą kartkę za faul w polu karnym. Niespełna 28-letni środkowy obrońca wystąpił także w ośmiu meczach ligowych w pełnym wymiarze czasowym (720 minut). W pierwszym mistrzowskim starciu z Liderem Włocławek zdobył bramkę, która była jego jedynym golem w biało-niebieskich. Ponadto w IV lidze został ukarany trzema kartkami koloru żółtego. W Unii grał z numerem 18 na koszulce. Lytviak dzisiaj odbył rozmowę z prezesem Erykiem Woźniakiem oraz trenerem Robertem Bednarkiem. Nie uczestniczył już w dzisiejszym treningu, który rozpoczął się o godzinie dziewiątej.

...

UNIA JANIKOWOWłocłavia Włocławek