ogółem: 2 230 437

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2018-05-07 20:48

Udane mecze drużyn młodzieżowych

Za nami trzy mecze młodzieżowych drużyn KS Unia Janikowo. Cenne zwycięstwa odnieśli juniorzy starsi i trampkarze. Najstarszy juniorski zespół biało-niebieskich prowadzony przez Michała Orlika wygrał z imienniczą z Wąbrzeźna 4:1, zaś podopieczni Marcina Zaleskiego pokonali Elanę II Toruń 3:1. Remis z Szubianianką Szubin 3:3 zanotowali z kolei młodzicy, dla których był to ostatni mecz pod wodzą trenera Krzysztofa Nowickiego.

Kliknij na „więcej”.

Juniorzy starsi: Unia Janikowo - Unia Wąbrzeźno 4:1 (1:1)
Bramki dla Unii: 1:0 Łozowicz, 2:1 Nowaczyk, 3:1 Pietrykowski, 4:1 Pietrykowski

Skład: Śmigielski Kacper, Gałązka Filip, Rusznica Jakub, Jankowski Damian, Jaszcz Jakub, Gotowicz Sebastian, Nowaczyk Wiktor, Marszał Eryk, Łozowicz Damian, Jendrzejewski Dawid, Pietrykowski Dawid

- Ważne trzy punkty. Po ostatniej porażce chłopacy pokazali swój właściwy poziom piłkarski. Do przerwy nie obyło się bez kłopotów, ale już po przerwie inicjatywa należała do nas. Gratuluję. Dobra robota - podsumował trener juniorów, Michał Orlik.

Trampkarze: Elana II Toruń- Unia Janikowo 1:3 (1:0)
Bramki dla Unii: Igor Olszewski 2, Jakub Jobczyk
Skład wyjściowy: Igor Giza- Adrian Grzegorek, Marcin Wojciechowski, Przemyslaw Nowak, Jakub Kania- Ernest Hulisz, Jakub Jobczyk- Eryk Kiedzik, Igor Olszewski, Alan Sniegowski- Jan Szczutkowski
Rezerwowi: Michał Wojciechowski, Jakub Polanowski, Kacper Szymborski, Klaudiusz Graczyk, Sebastian Graczyk, Kacper Panfil

Młodzik B: Unia Janikowo - Szubinianka Szubin 3:3
Bramki dla Unii: Michał Strzyżewski, Filip Furman, Bartosz Jóźwiak