dzisiaj: 765, wczoraj: 2014

Trener Polehojko po meczu z Kujawiakiem Kowal

• autor: Redakcja, 2018-05-13 10:38

Ten wynik podniesie morale zespołu

W pierwszym meczu pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego, w którego skład wchodzą - I trener Artur Polehojko i II trener Michał Orlik, Unia wygrała z Kujawiakiem Kowal 4:1 kończąc złą serię siedmiu oficjalnych meczów w Janikowie bez zwycięstwa. Sprawdźmy, co do powiedzenia miał Artur Polehojko, szkoleniowiec, który wraca na ławkę trenerską pierwszego zespołu Unii po sześciu latach.

Kliknij na "więcej".

Artur Polehojko (trener Unii):
- Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa nad rywalem, który dobrze się spisuje w rundzie wiosennej i ma fajny zespół. Jesteśmy zadowoleni z wyniku, bo w tej chwili bardzo potrzebujemy punktów i że tak powiem, ten wynik podniesie morale zespołu. Zwycięstwo na własnym boisku było nam bardzo potrzebne.

Po sześciu latach wraca trener na ławkę trenerską pierwszej drużyny Unii Janikowo…
- Dawałem sobie czas i chciałem odpocząć od piłki ze względu na swoje sprawy prywatne i zdrowotne, ale przyszła propozycja od zarządu Unii, a jak wiadomo ja Unii Janikowo nie mogę odmówić. Za dużo tu przeżyłem, mogę powiedzieć, że to jest mój drugi dom. Takiemu klubowi się nie odmawia.

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie
UNIA JANIKOWO   Piast Złotniki Kujawskie