Trener Polehojko po meczu z Pogonią Mogilno

• autor: Redakcja, 2018-05-20 15:41

Zwycięstwo byłoby lepsze

Po zremisowanym meczu z Pogonią Mogilno poprosiliśmy o wypowiedź trenera Artura Polehojko. Szkoleniowiec Unii pochwalił swoich podopiecznych za zaangażowanie i walkę w starciu z czwartą drużyną ligi, mimo, iż janikowianie stracili decydującą bramkę w doliczonym czasie gry.

- Bardzo trudne spotkanie na stadionie w Gębicach. Pogoń Mogilno to doświadczony i bardzo wymagający zespół, jeśli chcą grać w piłkę, to potrafią grać w piłkę, mają kilku doświadczonych zawodników, którzy potrafią się zachować w decydujących momentach. Był tego przykład, kiedy mieliśmy zwycięstwo praktycznie na wyciągnięcie ręki, a po stałym fragmencie straciliśmy drugą bramkę. Pierwszą, oczywiście też straciliśmy po stałym fragmencie. Naszym celem jest w dalszym ciągu zdobywanie punktów. Nie oglądamy się na tabelę i sytuację punktową, mamy kolejny mecz przed sobą i myślę, że wszystkie siły skierujemy na następny mecz, a co będzie później, zobaczymy za kolejny tydzień. Chciałbym jeszcze podziękować zawodnikom za ambitną grę. W tym dniu praktycznie wszyscy dali z siebie tyle, ile mogli. Chwała im za to, mimo, że zwycięstwo byłoby lepsze, ale niestety piłka jest mściwa i mecz zakończył się remisem. Jeszcze raz podziękowanie za walkę dla całego zespołu.

...

Elana Toruń CLJUNIA JANIKOWO