Trener Polehojko po meczu z Sokołem Radomin

• autor: Redakcja, 2018-06-17 15:51

Nie wykonaliśmy jeszcze zadania do końca

Trener Artur Polehojko odetchnął z ulgą, bowiem Unia jest już pewna utrzymania w IV lidze. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi szkoleniowca janikowian po wygranym meczu z Sokołem Radomin 7:1.

- Rozgrywaliśmy bardzo trudne spotkanie, bo powiem szczerze, że sytuacja w tabeli przed meczem była bardzo napięta. Jechaliśmy tutaj z nastawieniem zdobycia trzech punktów, ale przed meczem jeszcze nikt nie wygrał i nikt nie przegrał. Nagle niektóre drużyny odzyskują formę, a niektóre ją tracą i to było dla mnie bardzo niepokojące zjawisko. Od początku mówiłem wszystkich chłopakom, że jeżeli chcemy liczyć na utrzymanie, to możemy liczyć tylko na siebie. Mimo, że już mamy utrzymanie, to uważam, że nie wykonaliśmy jeszcze zadania do końca. Został nam jeszcze jeden mecz. Jesteśmy sportowcami i wszystkie mecze gramy na sto procent. Trafiały nam się wpadki, ale to jest wkalkulowane w życie piłkarzy. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie. Wszyscy włożyli w ten mecz dużo zdrowia. Czekamy na kolejce spotkanie u siebie. Musimy zakończyć sezon miłym akcentem.

...

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie