Trener Polehojko po meczu z Orlętami

• autor: Redakcja, 2018-06-24 12:49

Orlęta nas wypunktowały

Przedstawiamy wypowiedź trenera Artura Polehojko po meczu z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Unia przegrała 1:3. Szkoleniowiec janikowian ponadto podsumował czas odkąd objął zespół biało-niebieskich.

- Spotkanie u siebie z Orlętami miało być podsumowaniem okresu przejściowego, czyli tego od momentu odkąd objąłem drużynę jako trener. W czasie tym praktycznie wszystkie mecze były o życie. Nie do końca jestem zadowolony z wyników jakie osiągnęliśmy. Mimo to, chcę podziękować zawodnikom za trud włożony w te wszystkie mecze. Chcieliśmy osiągnąć maksimum, czyli zdobyć komplet punktów w trzech ostatnich spotkaniach, tak sobie założyliśmy jakiś czas temu, ale niestety nie udało się. Nie mniej jednak runda ta nauczyła zawodników pewnych rzeczy, między innymi tego jak się gra pod presją. Mecz z Orlętami dał nam materiał do przemyśleń. Popełniliśmy zbyt proste błędy, które sprawiły, że Orlęta nas wypunktowały. Jak już wspomniałem, mamy dobry materiał do analizy, te błędy są zbyt proste i nie mogą przytrafiać się drużynie w kolejnym sezonie. Jak przejmowaliśmy zespół, celem było utrzymanie się w IV lidze i cel został osiągnięty. Bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować zawodnikom, zarządowi i kibicom. Mam nadzieję, że przed Unią lepsze czasy, które rozpoczną się w nowym sezonie.

...

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie