Najpiękniejsze bramki w sezonie 2017/2018

• autor: Redakcja, 2018-06-25 19:23

Najładniejsze bramki sezonu

Wybraliśmy pięć najpiękniejszych bramek zdobytych na czwartoligowych boiskach w sezonie 2017/2018 przez piłkarzy Unii Janikowo. Trzy gole nietuzinkowej urody padły w rundzie jesiennej, a dwa wiosną. Najładniejsze trafienie zanotował Mikołaj Plewa, w meczu z Kujawianką Izbica Kujawska.

Bramka nr 5 - Dawid Pieszak w meczu Unia - Kujawiak Kowal
W 35.minucie Unia przeprowadziła podręcznikową akcję. Lytviak podał Kędziorze, który błyskawicznie posłał płaskie podanie na lewą stronę do Pieszaka, który wychodząc sam na sam z bramkarzem, uderzeniem po ziemi między jego nogami zdobył gola na 3:0! Była to jego premierowa bramka w oficjalnych rozgrywkach pierwszej drużyny.

Bramka nr 4 - Dariusz Lewandowski w meczu Unia - Legia Chełmża
W 32.minucie Filip Żurawski posłał futbolówkę do Damiana Lewandowskiego. Skrzydłowy biało-niebieskich popędził prawą stroną, po czym sprzed linii końcowej dośrodkował w pole karne, gdzie strzałem z kilku metrów z pierwszej piłki Dariusz Lewandowski pokonał bramkarza gości - 1:0.

Bramka nr 3 - Mateusz Poczwardowski w meczu Sokół Radomin - Unia
W 62.minucie po akcji Unii, Kędziora wycofał piłkę na dwudziesty metr Poczwardowskiemu, który oddał silny strzał z pierwszej piłki w samo okienku bramki - 1:5.

Bramka nr 2 - Przemysław Kędziora w meczu Unia - Polonia Bydgoszcz
W 60.minucie Damian Lewandowski posłał górne podanie w pole karne do Kędziory, który przepięknym wolejem z pierwszej piłki ulokował ją w bramce pod poprzeczką wyprowadzając Unię na prowadzenie 2:1.

Bramka nr 1 - Mikołaj Plewa w meczu Kujawianka Izbica Kujawska - Unia
W 8.minucie Mikołaj Plewa przechwycił podanie jednego z obrońców Kujawianki, po czym oddał przepiękny i silny strzał z ponad dwudziestu pięciu metrów w samo okienko otwierając wynik meczu - 0:1.

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie
UNIA JANIKOWO   Piast Złotniki Kujawskie