KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1183, wczoraj: 1111
ogółem: 2 079 352

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Trampkarze Unii na obozie

  • autor: Redakcja, 2018-06-25 20:01

Trampkarze na obozie

Drużyna trampkarzy KS Unia Janikowo, 23.czerwca 2018 roku udała się na obóz integracyjno-szkoleniowy, który potrwa pięć dni. Podopieczni trenera Marcina Zaleskiego zameldowali się w Ośrodku Sportowym „4 Korty” w Okoninach Nadjeziornych.

Kliknij na „więcej”.

Oprócz treningów piłkarskich i zajęć ogólnorozwojowych, janikowscy trampkarze będą mieli czas na dodatkowe zajęcia rekreacyjne. Do dyspozycji Unitów będą korty tenisowe, siłownia, boisko do siatki, boisko do piłki plażowej, tenis stołowy oraz bilard.

Kadra trampkarzy na zgrupowaniu:
Giża Igor, Wojciechowski Marcin, Wojciechowski Michał, Nowak Przemysław, Graczyk Sebastian, Hulisz Ernest, Wandachowicz Bartłomiej, Strzyżewski Michał, Graczyk Klaudiusz, Szymborski Kacper, Kiedzik Eryk , Kania Jakub, Panfil Kacper, Szczutkowski Jan.

Sztab szkoleniowy podczas zgrupowania tworzą:
Zaleski Marcin - trener, Zaleski Arkadiusz - II trener, Szczutkowski Marcin - kierownik.

W dniu wczorajszym, tj. 24.czerwca rozegrana została pierwsza gra kontrolna z UKS Zielonka zakończony wysokim zwycięstwem, lecz głównym celem spotkania było sprawdzenie nowych ustawień zawodników, którzy od nowego sezonu wzmocnią drużynę trampkarzy - powiedział kierownik drużyny - Marcin Szczutkowski.

Unia wygrała 14:0. Bramki dla Unii strzelili:
Wojciechowski Marcin (5)
Wandachowicz Bartłomiej (4)
Wojciechowski Michał (3)
Szczutkowski Jan (1)
Hulisz Ernest (1)


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin 4:0 Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość 1:2 Sokół Radomin
Start Warlubie 4:2 Lider Włocławek
Wisła Nowe 3:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno 1:4 Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal 1:0 Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica 1:0 Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 3:0 Legia Chełmża

Statystyki drużyny