Damian Brończyk odchodzi z Unii

• autor: Redakcja, 2018-06-29 19:47

Brończyk ponownie żegna się z Unią

Damian Brończyk odchodzi z Unii. Niespełna 29-letni zawodnik do naszego Klubu wrócił w przerwie zimowej minionego sezonu po wypożyczeniu do Noteci Gębice. Po rundzie wiosennej, podobnie jak przed rokiem zdecydował się na odejście ze względu na obowiązki zawodowe. Łącznie w biało-niebieskich grał przez trzy lata występując w 85.oficjalnych meczach, w których zdobył cztery gole. Damianowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie.

Kliknij na "więcej".

Damian Brończyk w rundzie wiosennej minionego sezonu rozegrał dziewięć meczów ligowych, w tym cztery w pełnym wymiarze czasowym. Łącznie przebywał na boisku przez 565 minut. Został ukarany dwiema żółtymi i jedną bezpośrednią czerwoną kartką. Ponadto wystąpił w dwóch spotkaniach pucharowych (136 minut), w których ujrzał jedną kartkę koloru żółtego.

Przypomnijmy, że Brończyk był zawodnikiem Unii także w latach 2015-2017. Wówczas zagrał w 68. ligowych meczach strzelając trzy bramki oraz w 6. spotkaniach pucharowych zdobywając jednego gola. Zawodnik ten miał numer 24 na koszulce. Przez trzy lata gry w naszym Klubie charakteryzował się uniwersalnością, gdyż występował jako obrońca, pomocnik i napastnik.

Prawdopodobnie Brończyk ponownie zwiąże się z Notecią Gębice.

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec