Komunikat Zarządu ws. sztabu szkoleniowego

• autor: Redakcja, 2018-06-29 20:25

Komunikat ws. sztabu szkoleniowego I drużyny

Zarząd KS Unia Janikowo informuje, że z dniem 30.czerwca 2018 roku, obowiązki trenera pierwszej drużyny oraz II trenera przestają pełnić odpowiednio Artur Polehojko i Michał Orlik. Obu szkoleniowcom dziękujemy za pracę z zespołem i zrealizowanie celu, jakim było utrzymanie Unii w IV lidze. Życzymy powodzenia w dalszej pracy w naszym Klubie.

Przypomnijmy, że 11.maja 2018 roku, po zwolnieniu Roberta Bednarka z funkcji trenera czwartoligowej Unii, podjęto decyzję, iż do końca sezonu 2017/2018 pierwszym szkoleniowcem zostanie Artur Polehojko, a obowiązki II trenera sprawować będzie Michał Orlik.

Powyższy sztab szkoleniowy prowadził Unię w ośmiu meczach. W czasie tym, biało-niebiescy wygrali cztery mecze, jeden zremisowali i trzy przegrali. Stosunek bramkowy: 23 goli strzelonych i 12 goli straconych.

Obaj trenerzy pozostają w naszym Klubie. Wkrótce przedstawiona zostanie nowa rola Artura Polehojko, który ze względu na obowiązki zawodowe nie może prowadzić pierwszego zespołu w nowym sezonie, z kolei Michał Orlik nadal będzie trenerem drużyny juniorów starszych.

Nazwisko nowego trenera pierwszej drużyny Unii zostanie opublikowane w oddzielnym komunikacie.

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec