dzisiaj: 499, wczoraj: 1948

Hubert Oblizajek zawodnikiem Unii

• autor: Redakcja, 2018-08-09 16:15

Oblizajek oficjalnie w Unii

Hubert Oblizajek oficjalnie został zawodnikiem Unii. Niespełna 20-letni środkowy obrońca w poprzednim sezonie grał w czwartoligowym Starcie Warlubie. Do naszego Klubu przyszedł na zasadzie wolnego transferu. Huberta witamy w Dumie Kujaw i życzymy powodzenia w biało-niebieskich barwach!

Kliknij na "więcej".

Hubert Oblizajek urodził się 1.listopada 1998 roku w Żninie. Ma 195 centymetrów wzrostu i waży 94 kilogramy. Występuje na pozycji środkowego obrońcy. Jest wychowankiem Pałuczanki Żnin. Następnie został zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz, w którym zadebiutował w seniorskiej piłce jako gracz rezerw w wieku szesnastu lat. Kolejnie grał w juniorskim zespole Lecha Poznań, z którego przeniósł się do czwartoligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne, gdzie spędził sezon 2016/2017. Z naszym klubem mógł związać się już latem 2017 roku, jednak ostatecznie trafił do Wdy Świecie. W drużynie ze Świecie ostatecznie nie zadebiutował, gdyż jeszcze przed rozgrywkami został wykupiony przez Start Warlubie, gdzie spędził ostatni rok. Teraz na zasadzie transferu wolnego został piłkarzem Unii, w której grać będzie z numerem 3 na koszulce.

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość   UNIA JANIKOWO