dzisiaj: 355, wczoraj: 1948

Zdjęcie pierwszej drużyny Unii – jesień 2018

• autor: Redakcja, 2018-08-09 23:15

Sesja zdjęciowa

W sobotę, 4.sierpnia 2018 roku zawodnicy pierwszej drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym odbyli sesje zdjęciową. Wykonane zostały zdjęcia grupowe całej kadry, a także fotografie poszczególnych piłkarzy oraz niezbędne zdjęcia do materiałów promocyjnych. Tradycyjnie sesję przeprowadził niezawodny Przemysław Powała. Galeria dostępna jest w klubowym fan-page.

Górny rząd od lewej: Kamil Nytko, Kamil Kuropatwiński, Krzysztof Wiśniewski, Hubert Oblizajek, Mateusz Szałek, Maciej Mysiak, Jakub Losik.

Środkowy rząd od lewej: Kamil Woroniecki (w trakcie załatwiania), Filip Hartwich (w trakcie załatwiania), Radosław Kanik, Rafał Kubacki, Damian Michalski, Damian Pawelski, Robert Tomaszewski (grający trener bramkarzy), Adrian Balwierz (w trakcie załatwiania), Mikołaj Plewa, Filip Jagielski, Filip Gałązka, Tomasz Gilas, Kamil Stawicki.

Dolny rząd od lewej: Joachim Nowacki, Damian Lewandowski, Jakub Rusznica, Jan Sosnowski (fizjoterapeuta), Krzysztof Jankowiak (trener do przygotowania fizycznego), Remigiusz Kuś (trener), Artur Górecki (asystent trenera), Eryk Woźniak (kierownik drużyny), Dominik Jelonek, Mateusz Poczwardowski, Przemysław Kędziora.

...

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO