KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 413, wczoraj: 2047
ogółem: 2 230 455

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Podsumowanie zmian w sztabie szkoleniowym

  • autor: Redakcja, 2018-08-10 17:18

Letnie zmiany w sztabie szkoleniowym

Podsumowaliśmy już mecze kontrolne rozegrane w letnim okresie przygotowawczym, a zanim zajmiemy się podsumowaniem transferów, przyjrzyjmy się zmianom, jakie zaszły w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Unii. Zapraszamy do lektury.

Kliknij na „więcej”.

W przerwie letniej po raz pierwszy w naszym Klubie miała miejsce sytuacja, że zmieniony został cały sztab szkoleniowy pierwszej drużyny. Artur Polehojko, który prowadził Unię w drugiej połowie rundy wiosennej poprzedniego sezonu, tak jak było ustalane pierwotnie przestał pełnić funkcję trenera wraz z końcem czerwca. Były dyrektor sportowy teraz ma nową rolę w Klubie, bowiem zasiada w Zarządzie na stanowisku wiceprezesa ds. sportowych.

Do wyłącznej pracy z drużyną juniorów starszych wrócił z kolei Michał Orlik, który pełnił obowiązki II trenera pierwszego zespołu Unii. Grającym asystentem trenerów przestał był natomiast Dominik Jelonek. Swoją umowę z Klubem, która obowiązywała do 30.czerwca wypełnił kierownik drużyny - Paweł Radaszewski. Od samego początku było wiadomo, iż były piłkarz Unii ma rozpocząć studia w Poznaniu, które uniemożliwiałby mu dalszą działalność w Dumie Kujaw. Kolejną osobą, której nie ma już w sztabie jest Andrzej Adelski. Od października 2017 roku był on masażystą.

Jeszcze pod koniec sezonu 2017/2018 rozpoczęły się rozmowy z potencjalnymi nowymi trenerami pierwszej drużyny Unii. Jednakże ze względu na planowane zmiany w strukturach Klubu, które weszły w życie w czerwcu, zostały one wstrzymane. Po sfinalizowaniu rozmów dotyczących wybrania nowego Zarządu, podjęto decyzję, iż trenerem zostanie Remigiusz Kuś, a jego asystentem Artur Górecki.

Zdecydowana również, że w Klubie niezbędna jest funkcja trenera bramkarzy, nie tylko do pierwszego zespołu, ale także do golkiperów z drużyn młodzieżowych. Trenerem bramkarzy został więc Robert Tomaszewski, notabene zawodnik czwartoligowej Unii. Powołano też stanowisko trenera do przygotowania fizycznego, którym został Krzysztof Jankowiak.

Ponownie kierownikiem drużyny został Eryk Woźniak, który funkcję tą sprawował w latach 2013-2017, jednakże w ostatnim czasie był prezesem Klubu. Fizjoterapeutą jest z kolei Jan Sosnowski. Rolę analityka pełni natomiast Mateusz Bernaś.


 

Najbliższe spotkanie

Unia GniewkowoUNIA JANIKOWO
Unia Gniewkowo   UNIA JANIKOWO
2018-10-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość 0:5 UNIA JANIKOWO
2018-10-20, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
UNIA JANIKOWO - Unia Solec Kujawski
BKS Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal
Wisła Nowe - Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Notecianka Pakość

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Notecianka Pakość 0:5 UNIA JANIKOWO
Polonia Bydgoszcz 2:3 Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski 0:2 Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń 0:3 Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 Unia Gniewkowo
Legia Chełmża 1:2 Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno 0:4 Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław 1:1 Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal 3:1 BKS Bydgoszcz

Statystyki drużyny