Hartwich i Woroniecki wypożyczeni do Unii

• autor: Redakcja, 2018-08-10 17:49

Wypożyczenia sfinalizowane

Filip Hartwich i Kamil Woroniecki zostali wypożyczeni do Unii z Elany Toruń. Obaj mają dziewiętnaście lat, co oznacza, że są młodzieżowcami. Hartwich występuje na pozycji bocznego obrońcy, a Woroniecki jest środkowym pomocnikiem. Filipa i Kamila oficjalnie witamy w KS Unia Janikowo i życzymy powodzenia!

Filip Hartwich urodził się 8.maja 1999 roku w Toruniu. Ma 178 centymetrów wzrostu i waży 76 kilogramów. Gra na pozycji bocznego obrońcy. Jest wychowankiem toruńskiej Elany. W poprzednim sezonie był w szerokiej kadrze zespołu, który awansował do II ligi. Zagrał w jednym meczu mistrzowskim oraz zadebiutował w rozgrywkach pucharowych. W Unii będzie występował z numerem 6 na koszulce.

Kamil Woroniecki to środkowy pomocnik urodzony 12.czerwca 1999 roku w Płocku. Jest wzrostu 179 centymetrów, a waży 72 kilogramy. Również jego macierzystym klubem jest Elana Toruń, lecz w rozgrywkach seniorskich czeka go debiut w barwach Unii. Woroniecki, tak samo jak Hartwich w poprzednim sezonie świętował awans z juniorskim zespołem Elany do Centralnej Ligi Juniorów. W biało-niebieskich przyjął numer 21 na koszulce.

Elana Toruń CLJUNIA JANIKOWO
Elana Toruń CLJ   UNIA JANIKOWO