Trampkarze i młodzicy rozpoczęli sezon

• autor: Redakcja, 2018-08-30 13:20

Trampkarze i młodzicy wystartowali

Ciężkie treningi i rozgrywanie sparingów, a na koniec sesja zdjęciowa – tak w skrócie przebiegał okres przygotowawczy do nowego sezonu drużyn trampkarzy (na zdjęciu) i młodzików, których trenerem jest Mateusz Bernaś. Oba zespoły mają już za sobą inaugurację jesiennych rozgrywek. Zarówno trampkarze, jak i młodzicy zdobyli trzy punkty.

TRAMPKARZE
W poniedziałek ostatni test przed walką o ligowe punkty mieli trampkarze, którzy rozgromili Noteciankę Pakość 13:0.

Unia Janikowo - Notecianka Pakość 13:0
Bramki: Wiktor Świątkowski 4, Adrian Grzegorek 4, Michał Wojciechowski 2, Marcin Wojciechowski, Jan Szczutkowski, Aleksander Łętowski.

Podstawowy skład - Kowalski - Graczyk, Nowak, Wojciechowski Marcin, Kania - Grzegorek, Tomaszewski, Szczutkowski, Wojciechowski Michał, Nowicki - Świątkowski

Rezerwowi: Radoń, Strzyżewski, Wandachowicz, Łętowski, Wasielewski, Szymborski, Brzozowski, Andrzejewski

W środę, z kolei trampkarze zainaugurowali rozgrywki ligowe. Janikowianie skuteczność z ostatniego sparingu przełożyli na mecz o punkty, tym razem gromiąc inowrocławskich Błękitnych 8:0.

III liga Trampkarz (29.08)
Unia Janikowo - Błękitni Inowrocław 8:0

Michał Wojciechowski 3, Adrian Grzegorek 3, Michał Strzyżewski, Wiktor Świątkowski

Unia: Kowalski - Graczyk (47' Szymborski), Nowak, Wojciechowski Marcin (64' Andrzejewski), Nowicki (57' Łętowski) - Grzegorek, Tomaszewski (36' Strzyżewski), Szczutkowski, Wojciechowski Michał, Kania (64' Wasielewski) - Świątkowski (54' Brzozowski)

Na ławce pozostał Damian Radoń.

MŁODZICY
Młodzicy rozgrywki zainaugurować mieli już w minioną niedzielę. Mieli, bo do Janikowa nie przyjechała drużyna Błękitnych Inowrocław. Trzy punkty dopisane zostały więc Unii, która otrzymała walkowera 3:0.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu fan-page na Facebooku, gdzie znajdują się zdjęcia z meczów i treningów, a także z sesji młodzieżowych zespołów Unii. Ponadto często pojawiają się tam filmiki ze spotkań. Zapraszamy!