dzisiaj: 141, wczoraj: 1904

Trener Remigiusz Kuś po meczu z Wisłą

• autor: Redakcja, 2018-09-03 15:52

Zespół pokazał charakter

W minioną sobotę, Unia wygrała na wyjeździe z Wisłą Nowe 3:1 i nadal jest liderem mając dwa punkty przewagi. Tradycyjnie o komentarz na temat wydarzeń boiskowych poprosiliśmy trenera biało-niebieskich – Remigiusza Kusia, notabene byłego zawodnika Wisły. Sprawdźmy, co miał do powiedzenia szkoleniowiec Unii:

- My jesteśmy mistrzem komplikowania sobie sytuacji, bo generalnie mamy obiecujący początek, szybko strzelamy bramkę i prowadzimy 1:0, a później sami doprowadzamy do sytuacji, po której przeciwnik zdobywa bramkę na wyrównanie. Zamiast iść konsekwentnie do przodu i szukać drugiego gola, dostajemy karę i mecz zaczyna się od początku. Nie ukrywam, że czerwona kartka pokrzyżowała nasze plany, zarówno taktyczne, jak i cały plan na to spotkanie, ale zespół pokazał charakter i to jest ważne. Zwłaszcza zawodnicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie pokazali się z bardzo dobrej strony. To jest siłą tego zespołu. Cieszę się, że mam takich zawodników, którzy zawsze potrafią coś dołożyć, bo to było dzisiaj bardzo potrzebne. Zawodnicy rezerwowi dali wyraźny sygnał, że wszyscy są gotowi do gry.

...

Elana Toruń CLJUNIA JANIKOWO