ogółem: 2 178 184

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2018-09-15 10:00

Grały drużyny młodzieżowe

Przedstawiamy wyniki meczów drużyn młodzieżowych KS Unia Janikowo w miniony weekend, tj. 8-9.września 2018 roku:

Kliknij na „więcej”.

I liga Wojewódzka Juniorzy Starsi: MUKS CWZS Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:0 (1:0)

Skład: Balwierz, Jankowski, Rusznica (ż), Jaszcz (ż), Karczewski, Marszał, Hulisz, Łozowicz, Jendrzejewski, Pietrykowski, Panfil

Rezerwowi: Uszko, Wandachowicz, Mendelewski, Olszewski, Nowak, Jobczyk, Kowalski

Zmiany: Marszał (kontuzja) - Mendelewski 30', Panfil - Wandachowicz 45', Hulisz - Jobczyk 75', Karczewski - Nowak 83'.

- Przed meczem wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Tracimy bramkę w 3 minucie po rzucie wolnym i to dodatkowo komplikuje sytuację. Przez kolejne 67' na boisku było dużo walki i kilka sytuacji bramkowych. W 70 minucie CWZS strzela bramkę na 2:0 z sytuacji, która tak naprawdę tego gola nie zapowiadała. Do końca już się nic nie zmieniło. Walczymy dalej i nie poddajemy się – skomentował trener Michał Orlik.

III liga Trampkarz (9.09): Unia Janikowo - Pałuczanka Żnin 0:3 (0:1)

Unia: Radoń (36' Kowalski) - Graczyk (55' Szymborski), Nowak, Wojciechowski Marcin, Strzyżewski - Wojciechowski Michał, Nowicki, Szczutkowski, Tomaszewski (50' Wachowiak), Kania - Świątkowski (53' Łętowski)

Rezerwowi - nie zagrali: Andrzejewski, Wasielewski

III liga Młodzik (9.09): Unia Janikowo - Cuiavia Inowrocław 2:1 (1:0)
Mateusz Przygocki - dwie bramki

Podstawowy skład: Wikarski - Gremplewski, Jaszcz, Kaczmarek, Łętowski - Szczutkowski, Pawlak, Przygocki - Waliszewski

Rezerwowi: Palicki, Józwiak, Kopruszyński, Krawczyński, Gnutek

ORLICY- TURNIEJ W KOŁODZIEJEWIE

UNIA JANIKOWO 7 : 3 Pogoń II Mogilno

Bramki: Kuba Wołodko-2, Mateusz Lewandowski, Marcel Zieliński, Miłosz Znajdek, Alan Kaczmarek, gol samobójczy

UNIA JANIKOWO 11 : 1 Noteć Gębice

Bramki: Filip Losik-3, Kuba Wołodko-2, Ksawery Dopierała-2, Piórek Antoni, Miłosz Znajdek, Paweł Giża, Alan Kaczmarek

UNIA JANIKOWO 6 : 1 Piast Kołodziejewo

Bramki: Mateusz Lewandowski-3,Kuba Wołodko-2, Filip Tylus