Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2018-10-01 16:00

Młodzieżowy weekend

Za nami weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych KS Unia Janikowo. Nie jest to najlepszy czas dla juniorów starszych, którzy zanotowali szóstą porażkę z rzędu. Tym razem po trzy punkty zainkasowali trampkarze i młodzicy. Orlicy oraz żacy świetnie wypadli w swoich turniejach ligowych. Warto również dodać, że po raz kolejny, młodzi adepci piłki nożnej z naszego Klubu wybrali się na mecz Lotto Ekstraklasy. Tym razem w dniu wczorajszym zawodnicy z grup młodzieżowych z wysokości trybun oglądali spotkanie Lech Poznań - Miedź Legnica, która zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

1 Liga Wojewódzka, 7 kolejka
29-09-2018 godz. 10:00 Janikowo
Unia Janikowo-Olimpia Grudziądz 0:4 (0:1)

Skład: Uszko, Jankowski, Jaszcz, Karczewski, Kowalski, Hulisz, Nowaczyk, Pietrykowski (ż), Jobczyk, Panfil, Łozowicz

Rezerwowi: Balwierz, Wandachowicz, Siemianowski, Polanowski, Mendelewski, Nowak, Kiedzik

Zmiany:
27' Nowaczyk (k) - Nowak
46' Jobczyk (k) - Mendelewski
72' Łozowicz (k) - Kiedzik
88' Panfil - Kiedzik

"Spotkanie kolejne gdzie nie odbiegamy jakoś bardzo od przeciwnika i przez większość spotkania gramy przyzwoity futbol. Niestety młodość rządzi się jeszcze swoimi prawami i szkolne błędy dają bramki rywalom. Dodatkowo muszę powiedzieć, że nie łatwo chłopakom znaleźć się w sytuacji gdzie trzeba w tej chwili zastąpić trzech zawodników z trzonu drużyny kontuzjowanych, a także tych którzy chorują na domiar złego dwie zmiany w tym meczu spowodowane były urazami. Nic do tej pory w lidze nie idzie po naszej myśli ale uczymy się grać i ciężko trenujemy." – powiedział trener Michał Orlik.

III liga Trampkarz (30.09)
Notecianka Pakość - Unia Janikowo 2:3 (1:1)
Bramki dla Unii:Jan Szczutkowski⚽, Michał Wojciechowski⚽, Wiktor Świątkowski⚽

Unia: Łętowski - Graczyk (53' Szymborski), Nowak, Wojciechowski Marcin, Strzyżewski - Grzegorek (67' Wachowiak), Wojciechowski Michał, Nowicki (60' Tomaszewski), Szczutkowski, Kania - Świątkowski

Rezerwowi - nie zagrali: Radoń, Wasielewski

III liga Młodzik (30.09)
Błękitni Inowrocław - Unia Janikowo 0:12 (0:7)
Mateusz Przygocki 3, Bartosz Waliszewski 4⚽, Jakub Szczutkowski 2⚽, Oskar Gremplewski⚽, Mikołaj Gnutek,  bramka samobójcza

Podstawowy skład: Wikarski - Gremplewski, Jaszcz, Kaczmarek, Łętowski - Biłoszewski, Pawlak, Przygocki - Waliszewski

Rezerwowi: Palicki, Józwiak, Kopruszyński, Olszak, Szczutkowski, Gnutek, Krawczyński

Liga Orlików w Mogilnie

UNIA JANIKOWO 8 : 0 NOTEĆ GĘBICE

Kuba Wołodko-3, Mateusz Lewandowski, Marcel Zieliński, Filip Tylus, Paweł Giża, Miłosz Znajdek

UNIA JANIKOWO 6: 0 PIAST KOŁODZIEJEWO

Mateusz Lewandowski-3, Kuba Wołodko-2, Miłosz Znajdek

UNIA JANIKOWO 7 : 4 POGOŃ II MOGILNO

Miłosz Znajdek-2, Igor Andrzejewski, Mateusz Lewandowski, Filip Tylus, Kuba Wołodko, Ksawier Dopierała

Turniej żaków rocznika 2010 w Janikowie
UNIA 9-0 Barcin (Gòrczyński 5, Biłoszewski, Woźniak, Pyrzyński, Mendelewski)
UNIA 8-0 Piechcin (Biłoszewski 3, Górczyński 2, Pyrzyński, Woźniak, Barandziak)
UNIA 3-3 Pakość (Gòrczyński 2, Biłoszewski). Po 4 turniejach zajmujemy 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 pkt. Bramki 60:7.
Strzelcy : Górczyński 26, Pyrzyński 13, Biłoszewski 9, Woźniak 7, Mendelewski 2, Barandziak, Partyka, Kopruszynski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno