dzisiaj: 608, wczoraj: 2069

Mecz z Polonią bez udziału publiczności

• autor: Redakcja, 2018-10-04 21:42

Komunikat KP Polonia Bydgoszcz

Informujemy, iż mecz 10.kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo, który zaplanowany jest na najbliższą sobotę, tj. 6.października 2018 roku zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Poniżej przedstawiamy komunikat w tej sprawie wydany przez zarząd bydgoskiego klubu.

Kliknij na "więcej".

Treść komunikatu KP Polonia Bydgoszcz:

"Informujemy, że mecz o mistrzostwo 4 ligi pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Unią Janikowo odbędzie się 6.10.2018 o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Sportowej 2, BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI! Wyjaśniając zaistniałą sytuację, informujemy, że od kilkunastu dni prowadzono rozmowy mające na celu zamianę gospodarza meczu i rozegranie spotkania w Janikowie. Powodem złożonej prośby o zmianę gospodarza meczu było znaczne ograniczenie możliwości użytkowania stadionu przy ul. Sportowej 2, wynikające z przygotowań do charytatywnego turnieju żużlowego "Asy dla Tomka Golloba". Po wymianie korespondencji i okazanej chęci pomocy ze strony działaczy Unii Janikowo, otrzymaliśmy informację (03.10.18) o braku możliwości rozegrania meczu na stadionie Unii Janikowo. W związku z powyższym, po konsultacjach z Prezesem ŻKS Polonia, Panem Jerzym Kanclerzem, ustaliliśmy rozegranie meczu bez udziału publiczności na stadionie Polonii w pierwotnie wyznaczonym terminie t.j. 6.10.2018 r. o g. 11.00. Decyzję motywujemy chęcią rozegrania meczu zgodnie z terminarzem (przy równoczesnej prośbie Unii Janikowo) oraz względami bezpieczeństwa, które są w tym przypadku priorytetem (przygotowania stadionu do imprezy masowej)."

KS Unia Janikowo informuje, iż mecz nie mógł zostać rozegrany na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie ze względu na Festyn Rekreacyjno-Sportowy 100x100 na stulecia dla Niepodległej, który ma odbyć się na obiektach stadionu w powyższym terminie.

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość   UNIA JANIKOWO