Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

Zwycięstwa drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2018-10-10 22:57

Udane mecze drużyn młodzieżowych

Najwyższa pora, aby przedstawić kolejny raport z boisk drużyn młodzieżowych KS Unia Janikowo. Mecze, które rozegrały poszczególne zespoły naszego Klubu w ostatnim czasie były niezwykle udane. Po sześciu porażkach przełomowe zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi. Dwa bardzo zacięte i emocjonujące spotkania wygrali trampkarze. W miniony weekend, trzy punkty w ligowej tabeli dopisali również młodzicy, którzy rozgromili swojego rywala. Zapraszamy do lektury.

1. Liga Wojewódzka, 8 kolejka
Unia Gniewkowo - Unia Janikowo 0:6 (0:1)

Bramki:
31' 0:1 Jendrzejewski
46' 0:2 Łozowicz
50' 0:3 Jendrzejewski
54' 0:4 Jendrzejewski
59' 0:5 Jendrzejewski
88' 0:6 Kiedzik

Skład:Balwierz, Jankowski, Jaszcz, Karczewski, Kowalski, Panfil, Hulisz, Wandachowicz, Jendrzejewski, Łozowicz

Rezerwowi: Uszko, Siemianowski, Mendelewski, Nowak, Olszewski, Kiedzik, Jobczyk

Zmiany:
46' Panfil-Siemianowski
60' Wandachowicz-Nowak
65' Łozowicz-Jobczyk
75' Kowalski-Kiedzik

- Pomimo takiego wyniku mecz nie należał do łatwych na pewno. Do przerwy nic nie wskazywało na to, że w takim rozmiarze zakończy się to spotkanie. Cieszy to, że nareszcie zaczęliśmy strzelać bramki. Cztery bramki strzelił dziś Jendrzejewski, co należy podkreślić (pierwsza niezwykłej urody), ale to cała drużyna pracowała na jego wyczyn i cały dobry wynik. Świetnie również zagraliśmy w defensywie. Kolejny raz podkreślę, że coraz większy wpływ na zespół ma Rocznik 2003 Bramka Kiedzika i asysta Hulisza, oraz gra Panfila i Jobczyka. Gratuluję – powiedział trener juniorów Unii – Michał Orlik.

III liga Trampkarz (30.09)
Notecianka Pakość - Unia Janikowo 2:3 (1:1)
Jan Szczutkowski ⚽, Michał Wojciechowski ⚽, Wiktor Świątkowski ⚽

Unia: Łętowski - Graczyk (53' Szymborski), Nowak, Wojciechowski Marcin, Strzyżewski - Grzegorek (67' Wachowiak), Wojciechowski Michał, Nowicki (60' Tomaszewski), Szczutkowski, Kania - Świątkowski

Rezerwowi - nie zagrali: Radoń, Wasielewski

III liga Trampkarz (6.10)
Cuiavia Inowrocław - Unia Janikowo 2:3 (1:2)
Adrian Grzegorek ⚽⚽, Jakub Kania ⚽

Unia: Łętowski - Graczyk, Nowak, Wojciechowski Marcin, Strzyżewski - Grzegorek, Wojciechowski Michał, Nowicki (60' Szymborski), Szczutkowski, Kania (65' Wachowiak) - Świątkowski (67' Andrzejewski)

Rezerwowy - nie zagrał: Radoń

III liga Młodzik (7.10)
Unia Janikowo - Zagłębie Piechcin 11:0 (3:0)
Mateusz Przygocki ⚽⚽⚽⚽, Dominik Jaszcz ⚽, Oskar Gremplewski ⚽, Bartosz Waliszewski ⚽, Mikołaj Gnutek ⚽⚽, Jakub Biłoszewski ⚽, Aleksander Pawlak ⚽

Podstawowy skład: Palicki - Gremplewski, Jaszcz, Kaczmarek, Łętowski - Waliszewski Bartosz, Pawlak, Przygocki - Szczutkowski

Rezerwowi: Waliszewski Jakub, Józwiak, Kopruszyński, Olszak, Biłoszewski, Gnutek, Springer

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno