Certyfikacja PZPN - RKS Okêcie Warszawa

Podziêkowanie dla firmy Montostal Janikowo - KS Unia Janikowo

Podziêkowania dla firmy Broster - KS Unia Janikowo

BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT, firma budowlana, budowa mieszkañ, bloków  mieszkalnych, osiedli - Inowroc³aw, Toruñ, Bydgoszcz

Zostañ Unit±

Galeria zdjêæ

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 6 go¶ci

ogó³em: 4 393 422

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Mecze dru¿yn m³odzie¿owych

• autor: Redakcja, 2018-11-14 14:26

Gra³y dru¿yny m³odzie¿owe

W miniony weekend rozegrane zosta³y mecze dru¿yn m³odzie¿owych. O ligowe punkty walczy³y tylko dwa zespo³y. Juniorzy starsi przegrali z Cuiavi± Inowroc³aw 0:1, a trampkarze ulegli Gwie¼dzie Bydgoszcz 1:3. Podopieczni trenera Micha³a Orlika ostatnie mistrzowskie spotkanie tej jesieni rozegraj± w najbli¿sz± niedzielê w Grudzi±dzu z miejscow± Olimpi±, za¶ dla trampkarzy prowadzonych przez Micha³a Bernasia runda dobieg³a koñca. Ju¿ wcze¶niej jesienne zmagania zakoñczy³y pozosta³e m³odzie¿owe dru¿yny naszego Klubu. W ostatni weekend niektóre z nich bra³y jednak udzia³ w grach towarzyskich. M³odzicy zremisowali 1:1 z Kujawiank± Strzelno, a ¿acy trenera Macieja Mysiaka udali siê na charytatywny turniej do wielkopolskich Komornik, gdzie zajêli szóste miejsce.

Kliknij na „wiêcej”.

1 Liga Wojewódzka Junior Starszy
Unia Janikowo - Cuiavia Inowroc³aw 0:1 (0:0)

Sk³ad: Uszko, Jankowski, Nowaczyk, Stankiewicz, Karczewski, Hulisz, Olszewski, Pietrykowski, Rusznica, Jendrzejewski, Panfil

Rezerwowi: Wandachowicz, Siemianowski, Mendelewski, Kiedzik, Jobczyk, Kowalski

Zmiany:
60' Olszewski – Wandachowicz, 65' Panfil – Jobczyk, 75' Karczewski – Kowalski, 80' Pietrykowski - Kiedzik

- Derby po s³abym spotkaniu dla Inowroc³awian. Nie potrafili¶my sobie daæ rady z przeciwnikiem nawet w przewadze jednego zawodnika. Nic nie chcia³o siê dzi¶ kleiæ. Na ch³odno trzeba przeanalizowaæ to spotkanie i wyci±gn±æ wnioski. Diabe³ tkwi w szczegó³ach i tego bêdziemy szukaæ, tych detali, które zdecydowa³y o takim a nie innym wystêpie naszej dru¿yny. Ch³opcy nie raz udowodnili, ¿e potrafi± du¿o lepiej graæ wiêc musimy wróciæ na odpowiednie tory. Gratuluje dobrej postawy go¶ciom – powiedzia³ trener Micha³ Orlik.

III liga Trampkarz
Gwiazda Bydgoszcz - Unia Janikowo 3:1 (2:0)

Przemys³aw Nowak ⚽

Unia: £êtowski (58' Radoñ) - Graczyk (52' Andrzejewski), Wojciechowski Marcin, Strzy¿ewski, Kania - Grzegorek, Nowak (69' Wasielewski), Nowicki (40' Szymborski), Szczutkowski (36' Tomaszewski), Wojciechowski Micha³ - ¦wi±tkowski (64' Wachowiak)

Rezerwowy - nie zagra³: Kowalski

Mecz towarzyski: M³odzik
Unia Janikowo - Kujawianka Strzelno 1:1 (0:1)
Gremplewski ⚽

Podstawowy sk³ad: Palicki - Gremplewski, Jaszcz, Lewicki, Gnutek - Szczutkowski, Pawlak, Przygocki - Furman

Rezerwowi: Wikarski, Józwiak, Kaczmarek, £êtowski, Olszak, Krawczyñski, Czerwiñski, Kopruszyñski.

Na zdjêciu dru¿yna ¿aków trenera Macieja Mysiaka na turnieju w Komornikach.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

UNIA JANIKOWO¦wit Skolwin Szczecin
UNIA JANIKOWO 0:2 ¦wit Skolwin Szczecin