KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 616, wczoraj: 516
ogółem: 2 292 753

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Unici na wypożyczeniach

  • autor: Redakcja, 2018-11-29 12:49

Raport z wypożyczeń

W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 na wypożyczeniach w innych klubach przebywało sześciu zawodników Unii. Są nimi: Oleksandr Lytviak i Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław), Kacper Wróblewski (Notecianka Pakość), Hubert Prosianowski (BOSiR Dąb Barcin), Filip Gałązka (Zagłębie Piechcin) oraz Kacper Śmigielski (Zootechnik Kołuda Wielka). Przygotowaliśmy raport z wypożyczeń powyższych piłkarzy.

Kliknij na „więcej”.

Dwóch zawodników Unii wypożyczonych zostało do inowrocławskiej Cuiavii, która po rundzie jesiennej zajmuje jedenaste miejsce w IV lidze. Do podstawowych zawodników biało-zielonych należał Oleksandr Lytviak, który rozegrał dziesięć meczów przebywając na boisku przez 827 minut. Ukrainiec został ukarany pięcioma żółtymi kartkami oraz jedną czerwoną, która była konsekwencją dwóch żółtych. Natomiast Dawid Pieszak spędził  na boisku 500 minut w piętnastu ligowych spotkaniach. Zdobył jedną bramką i zaliczył trzy asysty.

Kacper Wróblewski wraz z Notecianką Pakość rundę jesienną zakończył na siódmym miejscu w czwartoligowej tabeli. Pomocnik ten wystąpił w dwunastu spotkaniach o punkty, w których zaliczył 760 minut. Strzelił jednego gola oraz posłał dwa kluczowe podania będące asystą.

Następnym wypożyczonym z Unii do innego klubu zawodnikiem jest Hubert Prosianowski, który związał się z BOSiR/Dąb Barcin. Piłkarz ten rozegrał dziesięć meczów w wyjściowym składzie zdobywając jedną bramkę. Barciński zespół po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w A-klasie, które jest premiowane awansem do V ligi.

W tej samej klasie rozgrywkowej znajduje się Zagłębie Piechcin, do którego wypożyczony jest Filip Gałązka. Drużyna z Piechcina uplasowała się na trzynastym – przedostatnim miejscu w ligowej stawce i wiosną czeka ją walka o utrzymanie. Gałązka rozegrał jedenaście meczów. Nie wpisał się na listę strzelców.

Ostatnie miejsce po rundzie jesiennej w A-klasie zajmuje natomiast Zootechnik Kołuda Wielka, gdzie wypożyczony jest Kacper Śmigielski. Bramkarz ten jesienią nie pojawił się na boisku choćby na minutę.


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno
2018-11-24, 12:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe 1:1 Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 2:1 Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo 1:0 BKS Bydgoszcz
Lech Rypin 1:2 Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica 1:3 Legia Chełmża
Notecianka Pakość 1:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń 5:0 Unia Solec Kujawski

Statystyki drużyny