Paweł Mądrzejewski wraca do Unii!

• autor: Redakcja, 2019-06-29 13:27

Powrót po dziewięciu latach!

Paweł Mądrzejewski jest czwartym piłkarzem, który wzmacnia Dumę Kujaw przed nowym sezonem. 34-letni środkowy pomocnik przejdzie do naszego Klubu z Unii Solec Kujawski. Jest to dla niego powrót do biało-niebieskich po dziewięciu latach. Popularnego „Pawlaka” witamy ponownie w Unii i życzmy powodzenia!

Kliknij na "więcej".

Paweł Mądrzejewski urodził się 9 maja 1985 roku w Inowrocławiu. Ma 181 centymetrów wzrostu i waży 80 kilogramów. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem Goplanii Inowrocław, w której grał w latach 2001-2006. W międzyczasie, latem 2005 roku pojawił się na testach w Janikowie, jednak nie zyskał uznania w oczach ówczesnego trenera Czesława Jakołcewicza. Zimą 2007 roku został zawodnikiem Victorii Koronowo. W sezonie 2007/2008 rozegrał dla koronowskiego klubu 20 spotkań w III lidze strzelając 3 bramki. W następnym sezonie, w barwach Victorii wystąpił w 26.meczach II ligi zachodniej zdobywając 6 goli. Sezon 2009/2010 rozpoczął w trzecioligowym wówczas Lechu Rypin, jednak po dwóch kolejkach przeszedł do będącej w II lidze zachodniej – Unii Janikowo. Dla biało-niebieskich rozegrał łącznie 29 spotkań, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Był wicekapitanem zespołu prowadzonego przez trenera Zbigniewa Kieżuna, a później – Tomasza Mazurkiewicza. Jesienią grał z numerem 10, zaś wiosną z numerem 14. Po odejściu z Unii, przez półtora roku reprezentował barwy drugoligowej Elany Toruń, dla której w sumie zagrał 44 mecze i zdobył 7 bramek. Rok 2012 spędził natomiast w trzecioligowej wówczas Cuiavii Inowrocław (26 meczów, 4 gole). W rundzie wiosennej sezonu 2012/2013 po raz pierwszy występował w Unii Solec Kujawski (13 meczów, 3 gole, III liga). Z kolei w rundzie jesiennej następnego sezonu był piłkarzem czwartoligowego Piasta Złotniki Kujawskie. W 2014 roku ponownie był związany z toruńską Elaną (10 występów w III lidze i 1 bramka). Następnie miał półtoraroczny rozbrat z futbolem z powodu wyjazdu za granicę. Od sezonu 2016/2017 grał z kolei w Pomorzaninie Toruń, z którym rok temu awansował do IV ligi. Ostatniej zimy, zdecydował się odejść tego klubu i pomóc w utrzymaniu Unii Solec Kujawski. Ta sztuka mu się jednak nie udała, ale jego dobre występy w zakończonym niedawno sezonie sprawiły, że otrzymał propozycję z naszego Klubu, z której skorzystał. Bez wątpienia jednym z jego atutów jest doskonałe uderzenie z rzutu wolnego.