|
dzisiaj: 263, wczoraj: 224
ogółem: 4 360 987
statystyki szczegółowe
Znamy godzinę meczu pucharowego
KS Unia Solec Kujawski poinformował, iż mecz IV rundy Pucharu Polski K-PZPN w okręgu bydgoskim zaplanowany na środę, 2 października 2019 roku pomiędzy w/w gospodarzami, a Unią Janikowo rozpocznie się o godzinie 16:30.
Zwycięzca meczu w Solcu Kujawskim awansuje z etapu rozgrywek okręgowych do zmagań na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego, które rozpoczną się w rundzie wiosennej obecnego sezonu. Kliknij na "więcej" i poznaj wyniki poprzednich, a także pary kolejnych rund we wszystkich okręgach.
OKRĘG BYDGOSKI
I runda - 3-4 sierpnia |
Unia Solec Kujawski - wolny los |
AF Brzoza | 0-3 | Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz | 4 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 0-1 | |||
Piaski Bydgoszcz | 12-1 | ADP Bydgoszcz | 3 sierpnia, 17:00 |
LZS Grochowiska Księże | 1-1 | Szubinianka Szubin | 3 sierpnia, 17:00 |
k. 4-2 | |||
Wisła Gruczno | 0-1 | Sparta Przysiersk | 3 sierpnia, 15:00 |
Legia Strzelce | 0-3 | Zagłębie Piechcin | 3 sierpnia, 17:00 |
Tarant Wójcin | 0-3 | Goplania Inowrocław | 4 sierpnia, 11:00 |
Czarni Nakło nad Notecią | 1-0 | Spójnia Białe Błota | 3 sierpnia, 16:00 |
Kujawy/Błękitni Markowice | 1-3 | Gopło Kruszwica | 4 sierpnia, 11:00 |
Fuks Wielowicz | 1-4 | Rawys Raciąż | 3 sierpnia, 14:00 |
Łokietek Wierzchucin Królewski | 1-8 | Krajna Sępólno Krajeńskie | 4 sierpnia, 11:00 |
Cukrownik Tuczno | 3-2 | Burza Nowa Wieś Wielka | 3 sierpnia, 16:00 |
Gwiazda Bukowiec | 4-2 | Victoria Niemcz | 3 sierpnia, 13:00 |
pd. | |||
Kolorowi Krusza Zamkowa | 1-3 | Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie | 3 sierpnia, 17:00 |
pd. | |||
Promień Szczepanowo | 0-8 | Polonia Bydgoszcz | 3 sierpnia, 17:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) | 0-7 | Start Warlubie | 3 sierpnia, 11:00 |
Orzeł Bydgoszcz | 0-9 | GLZS Sadki | 3 sierpnia, 18:00 |
beds.pl Bydgoszcz | 0-3 | KS Brzoza | 3 sierpnia, 12:00 |
Gryf Sicienko | 0-6 | Victoria Koronowo | 3 sierpnia, 17:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska | 16-0 | Amator Bydgoszcz | 3 sierpnia, 13:00 |
Noteć Inowrocław | 1-2 | Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia | 3 sierpnia, 17:00 |
Tucholanka Tuchola | 0-6 | Pomorzanin Serock | 4 sierpnia, 17:00 |
Zootechnik Kołuda Wielka | 3-2 | Znicz Rojewo | 3 sierpnia, 17:00 |
pd. | |||
Grom Osie | 1-5 | Start Pruszcz | 4 sierpnia, 12:00 |
GLKS Dobrcz | 0-3 | Wda Świecie | 3 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
BOSiR Barcin | 2-3 | Noteć Łabiszyn | 3 sierpnia, 18:00 |
pd. | |||
Noteć Gębice | 5-3 | Kujawianka Strzelno | 4 sierpnia, 17:00 |
Victoria Kołaczkowo | 2-5 | Pałuczanka Żnin | 13 sierpnia, 18:00 |
| |||
II runda - 21 sierpnia |
Start Pruszcz - wolny los |
Piaski Bydgoszcz | 0-6 | Unia Solec Kujawski | 21 sierpnia, 18:00 |
Sparta Przysiersk | 0-6 | Wda Świecie | 21 sierpnia, 17:30 |
Zagłębie Piechcin | 1-4 | Pogoń Mogilno | 21 sierpnia, 17:00 |
Goplania Inowrocław | 1-4 | Cuiavia Inowrocław | 28 sierpnia, 17:00 |
Czarni Nakło nad Notecią | 0-8 | SP Zawisza Bydgoszcz | 21 sierpnia, 18:00 |
Gopło Kruszwica | 1-2 | Unia Gniewkowo | 21 sierpnia, 17:30 |
Rawys Raciąż | 6-2 | Krajna Sępólno Krajeńskie | 21 sierpnia, 18:00 |
Cukrownik Tuczno | 3-2 | Noteć Gębice | 21 sierpnia, 17:00 |
Gwiazda Bukowiec | 1-3 | Start Warlubie | 21 sierpnia, 17:30 |
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie | 0-11 | Unia Janikowo | 21 sierpnia, 17:00 |
Polonia Bydgoszcz | 5-2 | Noteć Łabiszyn | 21 sierpnia, 17:30 |
GLZS Sadki | 0-8 | Sportis Łochowo | 21 sierpnia, 17:30 |
KS Brzoza | 0-6 | Notecianka Pakość | 21 sierpnia, 18:00 |
Victoria Koronowo | 5-3 | Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz | 28 sierpnia, 17:30 |
LKS Dąbrowa Chełmińska | 2-5 | Piast Złotniki Kujawskie | 21 sierpnia, 18:00 |
pd. | |||
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia | 2-1 | Zootechnik Kołuda Wielka | 20 sierpnia, 18:00 |
Pomorzanin Serock | 2-0 | BKS Bydgoszcz | 21 sierpnia, 17:30 |
LZS Grochowiska Księże | 1-2 | Pałuczanka Żnin | 21 sierpnia, 18:00 |
III runda - 11 września |
SP Zawisza Bydgoszcz - wolny los |
Pałuczanka Żnin | 2-4 | Piast Złotniki Kujawskie | 11 września, 17:00 | ||
Start Warlubie | 2-4 | Start Pruszcz | 11 września, 17:00 | ||
Pomorzanin Serock | 1-2 | Unia Gniewkowo | 11 września, 17:00 | ||
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia | 1-9 | Pogoń Mogilno | 11 września, 17:00 | ||
Victoria Koronowo | 2-4 | Unia Solec Kujawski | 11 września, 16:30 | ||
pd. | |||||
Notecianka Pakość | 0-1 | Unia Janikowo | 11 września, 17:00 | ||
Dominik Jelonek 79 | |||||
Rawys Raciąż | - | Polonia Bydgoszcz | 24 września, 16:30 | ||
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||||
Cukrownik Tuczno | 0-4 | Cuiavia Inowrocław | 18 września, 17:00 | ||
Wda Świecie | 3-0 | Sportis Łochowo | 11 września, 16:00
| ||
| |||||
IV runda - 2 października |
Zawisza Bydgoszcz – Piast Złotniki Kujawskie
Start Pruszcz – Wda Świecie
Unia Solec Kujawski – Unia Janikowo
Wolny los:
Pogoń Mogilno
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
zwycięzca meczu Rawys Raciąż – Polonia Bydgoszcz
OKRĘG TORUŃSKI
I runda - 15 sierpnia |
Zamek Zamek Bierzgłowski | 0-12 | Elana II Toruń | 15 sierpnia, 18:00 |
Wojownik Wabcz | 4-5 | Sokół Radomin | 14 sierpnia, 18:00 |
Start Toruń | 6-2 | Opatrunki Toruń | 15 sierpnia, 20:00 |
Orzeł Głogowo | 1-2 | Cyklon Kończewice | 14 sierpnia, 18:00 |
Tartak Klamry | 0-14 | Olimpia II Grudziądz | 15 sierpnia, 12:00 |
Pogrom Zbójno | 2-1 | Unia Wąbrzeźno | 14 sierpnia, 18:00 |
Wisła Pędzewo | 1-2 | Drwęca Golub-Dobrzyń | 15 sierpnia, 16:00 |
Zryw Wrocki | 3-0 | Radzynianka Radzyń Chełmiński | 15 sierpnia, 12:00 |
(wo) | |||
II runda - 4 września |
Drwęca Golub-Dobrzyń | 1-3 | Mustang Ostaszewo | 4 września, 17:00 |
Promień Kowalewo Pomorskie | 3-5 | Chełminianka Chełmno | 4 września, 17:00 |
pd. | |||
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 1-0 | Flisak Złotoria | 4 września, 17:00 |
Legia Chełmża | 1-2 | Sparta Brodnica | 4 września, 17:00 |
Pogrom Zbójno | 0-3 | Pomorzanin Toruń | 4 września, 17:00 |
Start Toruń | 2-6 | Elana II Toruń | 10 września, 20:00 |
Sokół Radomin | 5-1 | Olimpia II Grudziądz | 4 września, 17:00 |
Zryw Wrocki | 0-4 | Cyklon Kończewice | 4 września, 17:30 |
III runda - 25 września |
Elana II Toruń | - | Mustang Ostaszewo | 25 września, 16:00 |
Sokół Radomin | - | Sparta Brodnica | 25 września, 16:00 |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Pomorzanin Toruń | 25 września, 16:00 |
Cyklon Kończewice | - | Chełminianka Chełmno | 25 września, 16:00 |
OKRĘG WŁOCŁAWSKI
I runda - 4 września |
Lech Rypin, Lider Włocławek, Kujawianka Izbica Kujawska, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Włocłavia Włocławek - wolny los |
MGKS Lubraniec | 3-5 | Zdrój Ciechocinek | 3 września, 17:00 |
Wzgórze Raciążek | 2-8 | LTP Lubanie | 4 września, 17:00 |
Ziemowit Osięciny | 0-1 | Lubienianka Lubień Kujawski | 4 września, 17:00 |
Lech Dobre | 3-4 | Tłuchovia Tłuchowo | 4 września, 17:00 |
Unia Choceń | 1-8 | Kujawiak Kowal | 4 września, 17:00 |
Mień Lipno | 5-8 | Łokietek Brześć Kujawski | 4 września, 17:00 |
pd. | |||
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 3-0 | Wisła Dobrzyń | 4 września, 17:00 |
(wo) | |||
Piast Bądkowo | 0-3 | GKS Baruchowo | 4 września, 17:00 |
Start Stawki | 1-2 | Skrwa Skrwilno | 4 września, 17:00 |
II runda - 18 września |
Łokietek Brześć Kujawski, Orlęta Aleksandrów Kujawski - wolny los |
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 0-7 | Kujawiak Kowal | 18 września, 16:30 |
Skrwa Skrwilno | 0-6 | Włocłavia Włocławek | 18 września, 16:30 |
Zdrój Ciechocinek | 2-4 | Kujawianka Izbica Kujawska | 18 września, 16:30 |
Tłuchovia Tłuchowo | 6-5 | LTP Lubanie | 18 września, 16:30 |
Lubienianka Lubień Kujawski | 2-4 | Lech Rypin | 18 września, 16:30 |
GKS Baruchowo | 8-2 | Lider Włocławek | 18 września, 16:30 |
III liga » kujawsko-pomorsko-wielkopolska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 18 |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|