Bartosz Machaj i Michał Wrześniewski odchodzą z Unii

• autor: Redakcja., 2021-01-01 23:32

Bartosz Machaj i Michał Wrześniewski rozstają się z Unią Janikowo

Informujemy, że z drużyną Unii żegna się kolejnych dwóch zawodników. Wraz z Kacprem Pankiem i Erykiem Rajniszem w Dumie Kujaw nie zobaczymy już Bartosza Machaja oraz Michała Wrześniewskiego. Powodem odejścia tych zawodników z naszego klubu jest rozwiązanie kontraktu z Bartoszem Machajem i wygaśnięcie wraz z dniem 31 grudnia 2020 roku umowy z Michałem Wrześniewskim. Zarówno Bartoszowi jak i Michałowi dziękujemy za zdrowie i poświęcenie pozostawione w Unii i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Bartosz Machaj do Unii przeszedł w sierpniu ubiegłego roku z Elany Toruń. Głównie występował na pozycji bocznego pomocnika. W Dumie Kujaw rozegrał czternaście ligowych spotkań spędzając na boisku równe tysiąc sto minut. W tym czasie Bartosz zaliczył dwie asysty i również dwa razy pakował piłkę do bramki rywali. Oprócz spotkań ligowych ma na swoim koncie jeden występ w Fortuna Puchar Polski, w którym ujrzał jedną żółtą kartkę. Grał z koszulką oznaczoną numerem 17.

Michał Wrześniewski do janikowskiego zespołu trafił pod koniec września ubiegłego roku. Występował na pozycji bocznego bądź środkowego obrońcy. W Unii na swoim koncie ma w sumie osiem rozegranych spotkań, albowiem Michał rozegrał siedem meczów ligowych (pięćset osiemdziesiąt sześć minut) i jeden w ramach Fortuna Puchar Polski (90 minut). Ujrzał jedną żółtą kartkę i również raz zanotował trafienie. Grał z numerem 5.